Skloservis Petřiny: sklenářství, Praha 6

Už od roku 2007 zajišťuje firma Skloservis Petřiny – sklenářství v Praze 6 – profesionální sklenářské služby. Provádí odborné opracování plochého skla a během několika let působení na trhu rozšířila základní služby také o náročnější sklenářské práce. Díky tomu si získala řadu klientů z různých oblastí. Sklenáři provádí veškeré sklenářské práce, nabízí kompletní dodávku zrcadel na míru, přesklení výloh, výrobu skleněných akvárií, ale také rámování obrazů či obkládání barevným sklem.

Opracování plochého skla a výroba zrcadel

Skloservis Petřiny vlastní několik vysoce výkonných a kvalitních strojů, které umožňují opracování plochého skla, broušení i vrtání. Proto je schopna zajišťovat širokou škálu odborných činností. Podle požadavků a přání klienta vyrobí zrcadla, provede expresní přesklení výloh či oken, havarijní práce zajišťuje bez příplatků. V případě zájmu vyrobí zrcadla na míru, ale také akvária či terária. Společnost se neustále rozrůstá a v současné době disponuje velkými prostory – prodejnou, kancelářemi i výrobní halou.

Sklenářské práce pro nejnáročnější klienty

Kromě základních sklenářských služeb se sklenáři z Prahy 6 zaměřují i na náročné řemeslné a umělecké práce se sklem. Nabízí rámování či paspartování a jsou schopni zajistit i specializovanou uměleckou ruční výrobu. Sklenářství se věnuje rovněž kompletní sklenářské výrobě v rezprezentativních exteriérech a interiérech. Má zkušenosti s pracemi pro autosalony, banky, hotely i obchodní centra. Sklenářství disponuje i vlastním dispečinkem pro svižnou komunikaci a k dispozici má pojízdné dílny pro opravy po celém území Prahy a Středočeského kraje.