Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb, Obrataň

V příjemném prostředí kraje Vysočina v obci Obrataň se nachází Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb. Cílem školy je zajistit kvalitní odborné středoškolské vzdělání všem studentů, kteří se rozhodnou pro zvýšení své kvalifikace. Škola se snaží o individuální přístup s ohledem na specifika vzdělávání dospělých. Škola se nachází v krásném prostředí a vyniká multikulturní atmosférou, které umožňuje střetávání studentů různého věku i kulturního prostředí.

Pestrá nabídka studijních oborů dálkového studia

Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb nabízí hned několik studijních programů, které jsou koncipovány v dálkové formě. V nabídce je i dvouleté nástavbové studium v oboru podnikání. Čtyřleté dálkové studium je akreditované v oborech pedagogika, sociální služby, ekonomika a podnikání.

Pokud již máte jiné maturitní vzdělání a chcete si rozšířit své vědomosti, můžete se zapojit do zkráceného dvouletého maturitního studia. Soukromá střední škola Obrataň nabízí i řadu krátkodobých programů, například studium pedagogiky, pedagogiku pro vychovatele, pedagogiku volného času či asistenta pedagoga.

Vzdělávání v příjemných prostorách školy

Soukromá střední škola Obrataň využívá prostory stávající základní školy. Prostory jsou upravené, světlé a moderní, odpovídají všem předpisům a nárokům na kvalitní vzdělávání. Pro studenty je zajištěno i stravování ve spolupráci se školní jídelnou a s místními podnikateli, kteří škole poskytují zajímavé slevy. V případě zájmu můžete využít i ubytování v penzionu Svoboda, který se nachází přímo v obci.