Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
cropped-logo-200x39 (1)
20170701_093610

 

Ubytování u Hrádečku se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy na úpatí hory Radhošť v obci Prostřední Bečva. Podle preferencí se můžete ubytovat v moderně zařízeném rodinném domě, na chatě, nebo ve srubu. Ve všech objektech je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. Vyhledávaný biotop se nachází jen 400 m od ubytování.

Ubytování u Hrádečku: příjemné ubytování v srdci Beskyd

 

Hledáte klidné místo uprostřed přírody pro trávení volných chvil během dovolené? Ubytování u Hrádečku, které se nachází v Beskydech v obci Prostřední Bečva, je k tomu jako stvořené. Prostřední Bečva je vzdálená jen 9 km od Rožnova pod Radhoštěm a 7 km od přehrady na Horní Bečvě. Jedná se tak o ideální výchozí bod pro turistiku, odpočinek v přírodě i výlety po okolí.

 

Ubytování v rodinném domě, chatě i srubu

Pokud se rozhodnete pro ubytování u Hrádečku, budete mít na výběr hned ze tří kompletně zařízených objektů, které vám zajistí kvalitní zázemí během pobytu. Rodinný dům disponuje kapacitou 8 lůžek s možností až 4 přistýlek. V objektu se nachází 2 ložnice, sociální zařízení, vybavená kuchyň s myčkou i TV, satelit a bezdrátové připojení k internetu. Využít můžete také zahradní gril nebo ohniště. Parkování je možné na zahradě.

Dalším objektem ubytování u Hrádečku je chata s kapacitou 5 lůžek. Volné chvíle s rodinou nebo přáteli vám zpříjemní i krbová kamna, která zajistí pohodu i v chladnějším období. Posledním objektem s možností ubytování je hezky zařízený srub s kapacitou pro 4 osoby. I v tomto případě budete mít k dispozici kuchyni, sociální zařízení a připojení k internetu přes Wi-Fi.

Skvělé místo pro cyklistiku i koupání

Ubytování u Hrádečku je mezi návštěvníky oblíbené zejména díky lokalitě. Dům, chata i srub se nachází přímo v srdci Beskyd. V okolí se nachází velké množství cyklistických tras, po kterých můžete vyrazit na dlouhé i kratší vyjížďky na kole. Jen 400 metrů od ubytování se nachází krásný přírodní biotop, ve kterém se můžete koupat během horkých letních měsíců.

Rožnov pod Radhoštěm i přehrada na dosah ruky

Lokalitu ubytování u Hrádečku v obci Prostřední Bečva oceníte i v případě, chcete-li během dovolené vyrazit na návštěvu okolních měst a turisticky vyhledávaných míst. Rožnov pod Radhoštěm, ve kterém se Valašské muzeum v přírodě a další zajímavá místa, leží pouhých 9 km od obce. Přehrada na Horní Bečvě je pak od ubytování na Hrádečku vzdálená jen 7 km. Je jen na vás, vydáte-li se poznávat krásná místa v Beskydech a okolí autem, pěšky nebo na kole.