UNISORT s.r.o.: garáže, bazény, jímky, ploty, pergoly, dlažby, opravy fasád a zateplování domů

Společnost UNISORT s.r.o. s provozovnou u Poříčí nad Sázavou se zabývá prováděním stavebních prací a prodejem výrobků pro dům a zahradu. Své služby nabízí především klientům ze Středočeského kraje a z Prahy. V případě zájmu se postará o dodávku a kompletní realizaci garáží, přístřešků, bazénů, septiků, jímek, plotových systémů, pokládku dlažby, dřevěné terasy či kanalizace. Provádí také různé stavební práce, zateplování domů a opravy fasád. Zkušenosti má i s přestavbou bytových jader a opravami interiérů. Společnost UNISORT získala svou oblibu především pro rozsáhlý výběr produktů ověřené kvality za výhodnou cenu.

Hospodaření s vodou a prodej bazénů

Chystáte se realizovat moderní a účinný systém pro hospodaření s vodou? Ať už chcete pořídit pouze kvalitní výrobky nebo hledáte kompletní řešení včetně realizace, UNISORT s.r.o. vám vyjde vstříc. Společnost zajišťuje prodej jímek, septiků, nádrží a žump, prodává čistírny odpadních vod, čerpací techniku (čerpadla i vodárny) a filtrační systémy různého typu. Veškerý prodávaný sortiment je nabízen včetně souvisejících prací.

Uvažujete o stavbě bazénu?? Po konzultaci je společnost schopna zajistit nejen prodej bazénu, ale především jeho kompletní realizaci od výkopu po okolní úpravy. V případě potřeby provede zemní a výkopové práce a postará se o realizaci kanalizačních a vodovodních přípojek. O služby společnosti mají zájem klienti z Poříčí nad Sázavou, Prahy a mnoha měst a obcí ve Středočeském kraji.

Garáže, ploty, dlažby a obklady

Společnost UNISORT s.r.o. usiluje o poskytování co možná nejširšího výběru produktů pro dům a zahradu a nabízí tak i dodávku a montáž garáží (panelových, skeletových nebo ocelových), přístřešků, pergol, plotů a vrat. Veškerý nabízený sortiment je společnost schopna dodat formou dodávky na klíč.

V neposlední řadě se postará o dodávku a montáž dlažeb a obkladů. Díky týmu zkušených řemeslníků zajistí i kompletní stavební či údržbářské práce v Praze a širokém okolí. Velká část nabízeného sortimentu je k zakoupení v internetovém obchodu společnosti.