Věra Řezníčková: oční optika, Kralupy nad Vltavou

Oční optika Very Řezníčkové v Kralupech nad Vltavou nabízí širokou škálu dioptrických, slunečních i dětských brýlí. Ochotný a příjemný personál poradí každému zákazníkovi s jakýmkoliv očním problémem, který jej trápí. Kromě kvalitních brýlí nabízí oční optika prodej kontaktních čoček i opravu brýlí a měření zraku.

Oční optika nabízí kvalitní brýle pro každého

Oční optika nabízí kvalitní brýle v širokém cenovém rozsahu. Jen tak může být uspokojen zákazník prahnoucí po skvělém luxusním designu i ten, koho nezajímá ani tak vzhled brýlí jako spíše jejich funkčnost. K dispozici jsou ty nejkvalitnější dioptrické brýle, sluneční brýle i dětské brýle. Ochotný personál každému rád poradí, jaké brýle se nejvíce hodí jeho typu obličeje i jak se o ně důkladně starat.

V oční optice Věry Řezníčkové je široký výběr dioptrických brýlí, od brýlí s masivními a nápadnými obroučkami přes elegantní brýle až po těch bez obrouček. Díky tomu si každý najde v oční optice v Kralupech nad Vltavou brýle, které mu nejvíce vyhovují.

Oční optika v Kralupech nad Vltavou poradí s každým problémem

Kromě prodeje brýlí je k dispozici i mnoho dalšího. Oční optika vám změří zrak, poradí s výběrem kontaktních čoček, s jejich nasazováním i s péčí o jakýkoli typ brýlí. Do oční optiky v Kralupech nad Vltavou můžete přijít s jakýmkoliv očním problémem, který se pokusí personál vyřešit.

Hlavním cílem oční optiky Věry Řezníčkové je profesionální a individuální přístup, a především spokojený zákazník, který bude odcházet s úsměvem na tváři i s nejvíce padnoucími brýlemi.

Provozní doba:

Po - Pá: 8 - 17 hod