Wellness centrum Harmonie Rajhrad: masáže, lymfodrenáže, procedury pro relaxaci a hubnutí

Příjemné prostředí a kompletní servis wellness centra Harmonie Rajhrad je ideálním místem pro relaxaci těla i duše. Wellness centrum nabízí celou řadu procedur a služeb určených k uvolnění, zkrášlení i hubnutí. Klasické masáže i moderní postupy, jako je infrasauna koncepce Xani-Bati nebo lymfodrenáže, napomůžou k psychické rovnováze i zlepšení zdraví. Harmonie Rajhrad se nachází na jižní Moravě, 12 km od Brna směrem na Břeclav.

Lymfodrenáže a vacupressy pro detoxikaci organismu a hubnutí

Wellness centrum Harmonie uvolní vaše tělo a pomůže vám nejen zhubnout. Široká škála nabízených služeb od masáží přes lymfodrenáže, vacupressy na hubnutí až po harmonizační terapie dodají vašemu tělu i psychice potřebnou pohodu, lepší pocit i zdravotní stav. Tělo i hlava potřebuje čas od času zrelaxovat, stačí si vybrat tu správnou metodu ve wellness centru.

Lymfatické masáže jsou bezbolestnou procedurou vhodnou jako doplněk při hubnutí, k detoxikaci těla i jako úleva pro osoby, které v zaměstnání příliš zatěžují nohy. Lymfodrenáž zlepší a srovná správnou funkci lymfatického systému.

Moderní procedury pro zlepšení zdraví i psychickou pohodu

Díky lymfodrenáži se nastartuje proces lymfy a stimuluje se odvod toxických a odpadních látek nahromaděných v metabolismu. Novinkou jsou lymfodrenážní skořicové zábaly, které nastartují lymfatický systém před hubnutím. Celý proces lze následně doplnit vacupressem pro odbourávání podkožního tuku vlivem vakua.

Jendou z neoblíbenějších způsobů regenerace jsou masáže. Pro zákazníky wellness centra Harmonie Rajhrad jsou kromě klasických masáží v nabídce také rezonanční terapie zvukovou vlnou. Moderní způsob regenerace a relaxace je vysoce účinný k získání psychické rovnováhy a zlepšení zdraví.

Wellness centrum Harmonie Rajhrad je otevřené každý všední den od 13 do 19 hodin nebo podle telefonické domluvy.