Win Servis: výroba a montáž zimních zahrad a jiných konstrukcí, Praha

Společnost Win Servis se sídlem v městské části Praha 4 se specializuje na výrobu a montáže zimních zahrad, atypických konstrukcí a opláštění budov. Po domluvě se zákazníkem navrhne, vyrobí a namontuje designové hliníkové pergoly, zastřešení, bazénové haly i zábradlí. Zaměřuje se také na montáže hliníkových oken a dveřních a fasádních systémů.

Designové zimní zahrady na míru

Chtěli byste mít doma krásnou zimní zahradu, která se stane důležitým prvkem vašeho bydlení? Obraťte se na společnost Win Servis, která má s návrhem, výrobou a montáží zimních zahrad z hliníku bohaté zkušenosti. Zimní zahrady vyrábí z hliníkových systémů schüco, které vynikají odolností, vynikajícími izolačními vlastnostmi a moderním působivým designem. V případě zájmu zajistí společnost Win Servis i výrobu kombinovaných zimních zahrad, kde mohou být obvodové stěny plastové či dřevěné. Střecha je vždy vyrobena z hliníkových profilů.

Pergoly, zastřešení i bazénové haly

Kromě výroby zimních zahrad na míru se společnost Win Servis zaměřuje i na další stavby a konstrukce, jejichž základem jsou hliníkové profily. Postará se o výrobu domácí bazénové haly, díky které budete moci bazén využívat v průběhu celého roku. V minulosti firma realizovala i atypické bazénové haly s řízeným větráním a stínicí technikou. Postará se o montáže designových hliníkových pergol, které v případě zájmu doplní i o systém automatické stínicí techniky, zábradlí a další komponenty. Navrhne a vyrobí zastřešení garáží, teras a jiných prostorů dle přání a požadavků zákazníka.

Výroba hliníkových oken a dveřních a fasádových systémů

Společnost Win Servis vyrábí hliníková okna ze systému schüco, který je využíván po celém světě a splňuje nejvyšší nároky na design, komfort, bezpečnost i tepelněizolační vlastnosti. Hliníková okna jsou zárukou mnohaleté životnosti, pokrokové funkčnosti a komfortního bydlení. 

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Specialista na návrh, výrobu a montáž zimních zahrad
• Použití kvalitního hliníkového systému schüco používaného po celém světě
• Výroba různých hliníkových konstrukcí – pergol, bazénových hal i přístřešků
• Hliníková okna, dveře a fasádní systémy