Základní škola a mateřská škola A. Kučery 20, Ostrava-Hrabůvka

Hledáte vhodnou základní nebo mateřskou školu pro své děti, kde získají adekvátní vzdělání, které jim otevře dveře do budoucnosti? Základní škola a mateřská škola ve městské části Ostrava-Hrabůvka poskytuje dětem skvělé zázemí pro vzdělávání, a to díky přátelskému prostředí a skvělému pedagogickému sboru. ZŠ poskytuje základní vzdělání od 1. do 9. třídy, součástí je také školní družina a jídelna. Škola je perfektně vybavená, disponuje prostorným hřištěm, bazénem i tělocvičnou.

Základní škola Ostrava-Hrabůvka nabízí přátelské vzdělávací prostředí

ZŠ Ostrava-Hrabůvka poskytuje žákům kompletní základní vzdělání od 1. až do 9. třídy. Děti vyučuje zkušený a vstřícný pedagogický sbor. Ten dbá na to, aby se děti ve škole naučily nejen všem základním vědomostem a znalostem, ale také je podněcuje k širokým školním i mimoškolním aktivitám. Individuálním přístupem se učitelé snaží rozvíjet dovednosti a schopnosti všech školáků.

Základní škola v Ostravě vyniká také rodinným a vstřícným přístupem k žákům i rodičům. Součástí školy je školní družina, kterou mohou navštěvovat žáci do 5. třídy ráno i dopoledne. Žáci se stravují ve školní jídelně, kde mohou vybírat ze dvou druhů jídel.

Mateřská škola s třídou pro děti mladší 3 let

Hlavní snahou MŠ je, aby se zde děti cítily v bezpečí a aby byly šťastné a spokojené. Pedagogové mají v každé třídě snahu probouzet u dětí aktivní zájem a chuť dívat se kolem sebe, naslouchat i objevovat. Součástí MŠ je také třída pro děti mladší 3 let. Díky personálnímu zajištění a skvělému vybavení je možné přijímat do třídy i děti s plenkami. S přebalováním nejsou problémy, jelikož jsou k dispozici zkušení asistenti pedagoga.