Firma ABC Color vznikla v Kopřivnici již v roce 2005, kdy se začala zaměřovat na prodej a míchání barev i laků. O pět let později se společnost přesunula do vlastního areálu v Lubině a rozšířila sortiment o veškeré stavební materiály. V současné době zajišťuje také maloobchodní a velkoobchodní prodej instalačního a spojovacího materiálu, dále ručního nářadí, vrtáků a spousty dalšího. Společnost ABC Color s.r.o. řeší veškeré záležitosti spojené se zásobováním staveb všech velikostí. Dlouhodobě spolupracuje se zákazníky z řad koncových klientů i stavebních firem.

Prodej a míchání barev

Od samého začátku působení se ABC COLOR STAVEBNINY zaměřuje na prodej barev a laků – v této činnosti pokračuje i dnes. Firma nabízí kompletní ucelené nátěrové systémy na veškeré podklady. V nabídce naleznete syntetické, vodou ředitelné i nitrocelulózové nátěry. Portfolio produktů je doplněno také o tmely a lepidla, vnitřní nátěry, penetrace, malířské nářadí a spoustu dalšího.

Společnost se věnuje také míchání barev. V prodejně používá profesionální míchací stroje Caparol. Tyto přístroje umožňují velmi přesné dávkování past. Na výběr máte z více než 1,5 milionu odstínů.

Stavební centrum – vše pro vaši stavbu

Společnost ABC COLOR STAVEBNINY působí současně jako rozsáhlé stavební centrum s kompletní nabídkou stavebního materiálu, nářadí a souvisejícího sortimentu. Dodává stavební materiály za vynikající ceny, a to od předních výrobců – Weber, Heluz, Porobeton, Ytong, Isover a dalších. Nabízí také zateplovací systémy, lepicí tmely, zajišťuje i výměny propan-butanových lahví. Kompletní přehled nabízeného sortimentu z oblasti stavebnin naleznete na internetových stránkách společnosti.

Doprava na místo stavby

V případě zájmu se zmiňovaná firma z Kopřivnice postará o dodávku stavebního materiálu na požadované místo. Dle dohody dopraví stavební materiál na stavby, a to vlastním autem, nebo smluvním dopravcem.