Právní záležitosti už nemusíte vyřizovat pouze návštěvou advokátních kanceláří. Rychlou a efektivní právní pomoc nyní nabízí i Speciální telefonní linka. Zde s Vámi po telefonu problém zkonzultují a nabídnou další postup. Linku obsluhují vysoce kvalifikovaní a zkušení advokáti, kteří vám nabídnou vždy to nejlepší řešení. Tomáš Láznička - Advokátní Kancelář tuto linku zřídila proto, aby bylo pro klienty jinak náročné vyřizování právních otázek co nejsnazší. Nemusí tak kvůli jednoduchým právním záležitostem chodit až do advokátní kanceláře. Radu od advokáta získají přímo z pohodlí svého domova. Je-li vhodnější osobní konzultace, sídlem advokátní kanceláře je Praha 5 - Anděl.

vizitka ak

 

Efektivní řešení jednoduchých právních problémů

Tomáš Láznička - Advokátní Kancelář ví, jak je pro klienty vyřízení často jednoduchých právních problémů náročné. Nejen časově, ale i finančně. Rada od opravdových odborníků něco stojí, i když může jít o rutinní záležitost. Klient stráví čas nejen v samotné kanceláři, ale i vyhledáváním té nejlepší a zároveň nejbližší. Tomáš Láznička - Advokátní Kancelář razí názor, že jednoduché věci by neměly mít složitá řešení. Speciální telefonní linka, která je obsluhovaná výhradně kvalifikovanými advokáty, ušetří čas, energii i peníze. Konzultace po telefonu totiž vyjde výrazně levněji než konzultace osobní.

Proč se Speciální linku vyplatí využít?

  • Ušetří čas, stačí zvednout telefon
  • Uspoří peníze, konzultace po telefonu je výrazně levnější
  • Rychlá a okamžitě dostupná pomoc odkudkoli
  • Rady pouze od vysoce kvalifikovaných a zkušených advokátů

Advokátní kancelář s odbornou konzultací přes internet

Některé právní problémy jsou komplikovanější a vyžadují, aby se na jejich řešení i zkušený advokát předem připravil. Tomáš Láznička - Advokátní Kancelář ví, že všechno přes telefon vyřešit nejde. Pro tyto případy má na svých stránkách kontaktní formulář. Zde klient svůj problém popíše a odešle. Pak se jím zabývá zkušený advokát. Podobně lze využít i email advokátní kanceláře. Klient tím ušetří čas a peníze. Zároveň si může být jistý, že jeho případ se dostal do rukou zkušených advokátů.