Neznalost zákonů neomlouvá a jsou situace, kdy se bezradným může stát každý. Pokud vás zaskočila neočekávaná situace a potřebujete právní pomoc, obraťte se na Advokátní kancelář Králík&Pavlík.

Zkušení advokáti svým klientům nabízí kompletní poradenství ve všech právních oblastech s důrazem na profesionální a individuální přístup. Pro záruku kvalitního právního servisu spolupracuje advokátní kancelář s odborníky z dalších odvětví, a sice daňovými poradci, soudními znalci, auditory, notáři či exekutory.

Tápete v právu občanském či obchodním? Poradí vám Advokátní kancelář Králík&Pavlík

Každý z nás se může dostat do situace, kdy mu právnická rada přijde vhod. Pokud jste se i vy ocitli před problémem, na který jsou vaše znalosti práva krátké, neváhejte kontaktovat advokátní kancelář.

Advokát JUDr. Jiří Králík má cenné zkušenosti nejen s aplikací trestního práva, ale díky pozici asistenta soudce také s praxí v obchodním a občanském právu, proto si můžete být jistí, že vám pomůže najít řešení, ať už jste právnická či fyzická osoba. Advokátní kancelář vám poradí s pracovním právem i s ochranou spotřebitele.

JUDr. Jiří Králík

Tel.: +420 773 970 686
E-mail: kralik@kralik-pavlik.cz

Poradenství v oblasti bytového práva a práva nemovitostí

Jste vlastníkem nemovitosti, nájemcem nebo členem orgánů bytových družstev či společenství vlastníků jednotek a potřebujete právní radu? Advokátní kancelář Králík&Pavlík vám pomůže, ať už chcete zrušit spoluvlastnictví k domu a rozdělit jej na bytové jednotky nebo připravit smlouvy o převodech bytů.

Advokát JUDr. Jiří Pavlík získal bohaté zkušenosti v oblasti bytového práva a práva nemovitostí nejen při právní praxi v advokátní kanceláři svého otce, ale dále je rozvíjí jako samostatný advokát, proto se můžete bez obav spolehnout na profesionální řešení vašeho problému.

JUDr. Jiří Pavlík ml.

Tel.: +420 776 642 321
E-mail: pavlik@kralik-pavlik.cz 

Advokátní kancelář sídlí v centru Hradce Králové a svou pobočku má také v Chlumci nad Cidlinou.