Potřebujete pomoci nebo poradit v nejrůznějších právních odvětvích? Při jakémkoliv právním problému je zde advokátní kancelář Jan Žatecký, která sdružuje advokáty se specializací na občanské, obchodní a trestí právo. Neváhejte se obránit na zkušené advokáty, kteří vám poradí i pomůžou při řešení náročných životních situací. 

JUDr. Jan Žatecký, JUDr. Jan Žatecký ml. a JUDr. Leoš Lejsek mají dlouholetou zkušenosti s prací v advokacii i justici, díky nimž vám poskytnou služby na nejvyšší úrovni. Advokátní kancelář se specializuje na generální oblasti práva se znalostí nejnovějších právních norem, předpisů a ustanovení. Každý z nich je odborníkem na vybranou oblast práva, což klientům zajistí bezchybný a precizní přístup v problematice.

Zkušení advokáti se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo

Při rodinných sporech i při řešení vztahů mezi právnickými i fyzickými osobami poskytnou advokáti poradenství nebo potřebné zastoupení. V rámci trestního práva klientům zajišťují obhajobu v trestním řízení nebo zastoupení poškozených. Advokáti vám pomůžou při všech krocích občanskoprávního řízení od návrhu žalob, smluv po jejich dodržování či vymáhání.

Právní služby jsou vyhledávané i v případě řešení rodinných situací. Zkušení právníci nabízí odbornou pomoc při překonávání rozvodových řízení, úpravu vztahů k nezletilým dětem, rozdělení majetku nebo při dědickém řízení.

Vypracování smluv, poradenství, zastupování klientů při řízení

Nezbytnou součástí obchodního práva a občanského práva jsou smlouvy. Advokáti vám sestaví smlouvy dle vašich požadavků včetně revize a úschov plnění. Advokátní kancelář Jan Žatecký má široké pole působnosti a ulehčí vám střety s právním systémem. Poradí vám při úpravě právních vztahů bytových družstev, oblasti nemovitostí a vlastnictví.

Právo je nedílnou součástí každodenního života a je často komplikované se v něm orientovat. Neváhejte se proto obrátit na odborníky, kteří právní problematice rozumí.