Občanské, rodinné i pracovní právo. S tím vším vám pomůže advokátní kancelář JUDr. Jaroslava Pavlase, Ph. D. ve městě Velké Meziříčí. Advokáti se zabývají všemi druhy práv, ovšem nejvíce se věnují nemovitostem, včetně advokátní úschově peněz při převodu nemovitosti. Veškeré schůzky si můžete domluvit telefonicky nebo emailem.

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby

Velkou výhodou advokátní kanceláře ve Velkém Meziříčí je rozsah, v jakém se orientuje v právu. Advokát JUDr. Jaroslav Pavlas, Ph. D. poskytuje komplexní právní pomoc jak v právu rodinném, pracovním, tak i občanském, trestním nebo správním. Právník vám pomůže při rozvodu, vyřeší právní problémy v práci anebo poradí, jak postupovat v případu věcného práva k cizím věcem.

Specializací advokátní kanceláře jsou nemovitosti. Na odborníky v oboru se můžete obrátit, potřebujete-li advokátní úschovu peněz při převodu nemovitosti nebo se poradit o nájemní smlouvě, věcném břemeni či kupní smlouvě.

Profesionální, pečlivý a flexibilní advokát Velké Meziříčí

Všichni pracovníci advokátní kanceláře ve Velkém Meziříčí se vždy snaží především o to, aby nebylo pro klienta právo překážkou, ale oporou v důležitých rozhodnutích. Advokát pro vás nalezne odpovídající řešení vašeho problému, a to vždy s přihlédnutím k individuálním požadavkům a specifikům případu.

Velký důraz je kladený na pečlivost při analyzování právního problému a jeho zpracování. Advokáti se vám vždy snaží časově přizpůsobit a řešit problémy efektivně tak, aby byly šetřeny nejen vaše náklady, ale i drahocenný čas.