Provozujete hotel nebo penzion a hledáte spolehlivého výrobce textilního vybavení pro vaše ubytovací zařízení? Obraťte se na společnost ASO se sídlem v Tanvaldu, která se dlouhodobě specializuje na výrobu, úpravu a dodávku veškerého vybavení nejen pro hotely, ale také nemocnice, domovy pro seniory a další zařízení.

Firma klade důraz na používání kvalitních materiálů, které zajistí dlouhodobou životnost výrobků a jejich snadnou údržbu. Na internetových stránkách firmy naleznete katalog aktuálních produktů, ze kterého si jistě vyberete. Po domluvě se firma postará o výrobu na zakázku. Zajišťuje jak maloobchodní, tak velkoobchodní prodej.

Vybavení pro ubytovací zařízení – od prostěradel po utěrky

Cílem firmy ASO je poskytnout zákazníkům nejširší nabídku textilních výrobků, které zahrnují vše potřebné, co ubytovací zařízení a nemocnice v oblasti textilního vybavení potřebují. V nabídce naleznete například prostěradla, povlečení, ubrusy a ubrousky, ale také naprony, froté osušky, ručníky nebo utěrky.

Výrobky nabízí v mnoha rozměrech, a tak si vyberete přesně podle svých potřeb. Společnost je schopna dodat prostěradla, povlečení a další vybavení ve velkém objemu a v krátkých dodacích lhůtách. Po domluvě se zákazníkem se postará o úpravy ložního prádla tak, aby přesně odpovídalo jeho požadavkům. V nabídce jsou ručníky, povlečení i prostěradla v mnoha dekorech a barevných provedeních.

Výrobky z kvalitních textilních materiálů

Vybavení pro ubytovací zařízení dodává společnost ASO z různých materiálů podle preferencí klientů. K dispozici je například prostěradlovina v různých barev, ubrusovina v gramáži až 220 g/m2, kvalitní plášťovina či kepry. Navíc vyrábí a dodává i válečky včetně návleků, potahy na židle (plastové i zámecké), prací polštářky a podobně. Vybavení pro ubytovací zařízení zhotoví na zakázku přesně dle zadání zákazníka.