Rádi byste strávili příjemné chvíle s rodinou nebo přáteli u Lipna? Pak navštivte oblíbený autocamp Jenišov, které leží přímo u břehu jezera. Do kempu přijíždí nejčastěji rodiny s dětmi, které hledají čistý a klidný kemp v okolí krásné přírody. Majitelé kempu rádi přivítají školy v přírodě, umožní i pořádání oslav maturit či konce školního roku. Čistá příroda CHKO Šumava je jako stvořená i pro milovníky rybaření a houbaření.

Kvalitní zázemí kompletně zrekonstruovaného kempu

Autocamp Jenišov je zaměřen zejména na poklidné hosty a rodiny, kteří si chtějí odpočinout a poznat krásnou přírodu v okolí Lipna. Kemp chce svým hostů dopřát klid a romantiku, zároveň se stará o komfort všech ubytovaných. K dispozici je velký počet stanových i karavanových míst, které jsou umístěné částečně ve stínu i na slunci. Pyšní se písčitou i travnatou pláží s pozvolným vstupem do vody. V prostorách kempu se nachází dětské hřiště, vlastní moderní restaurace s terasou, půjčovna šlapadel nebo tábořiště.

Autocamp Jenišov klade důraz na zajištění bezpečí pro své hosty, proto jsou prostory osvětlené a oplocené. Dbá se na dodržování nočního klidu. Kemp je navíc vybaven moderním sociálním zařízením s dostatečným počtem umyvadel, toaletami a sprchami, teplou vodou i pračkami a sušičkou. Pro ty, kteří dávají přednost klasickému ubytování před noclehem ve stanu nebo karavanu, se v kempu nově nachází i chatky pro 4 osoby. Jsou vybaveny sociálním zařízením a zajistí maximální úroveň pohodlí.

Pestré možnosti sportovního vyžití

Autocamp Jenišov je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v prostředí čisté přírody, stejně tak pro ty, kteří chtějí volný čas využít aktivně. V blízkosti kempu se nachází půjčovna kol i tenisové kurty. Lipno nabízí řadu možností pro příznivce vodních sportů. Díky velké vodní ploše a dobrým povětrnostním podmínkám si na své přijdou jachtaři, windsurfeři i fandové všemožných lodí. Národní park Šumava je protkán hustou sítí cyklostezek a turistických tras.