Firma Kilhof-Krnov pod vedením Josefa Kilhofa se dlouhodobě zaměřuje na veškeré služby v automobilovém odvětví. Ať už potřebujete zajistit servis svého vozu, připravit jej na STK nebo třeba pomoct při zprostředkování nákupu či prodeje, obraťte se na zmiňovanou firmu. Mezi nabízené služby patří i řešení nehod a provoz odtahové služby, kompletní správa vozových parků, autodoprava či půjčovna vozidel.

Servis osobních a užitkových vozidel

Jednou z hlavních činností firmy Kilhof-Krnov je kompletní servis osobních a užitkových vozidel. Součástí služeb servisu je například diagnostika pro všechny modely aut, aktualizace softwaru, příprava a provedení STK, sezónní kontrola vozidel či činnost pneuservisu. Firma Josefa Kilhofa se dále postará o servis a plnění klimatizací, montáže tažných zařízení, výměnu autoskel i klempířské a karosářské práce včetně lakování. Podá vám pomocnou ruku také při nákupu nového vozu nebo prodeji toho stávajícího, pomůže při řešení nehod a zajistí i odtahové služby v Krnově a okolí.

Služby v oblasti autodopravy

Kilhof-Krnov se dlouhodobě specializuje také na poskytování služeb v oblasti autodopravy. Podle svých potřeb a rozsahu přepravovaného nákladu si můžete vybrat mezi velkou dodávkou s nosností 1,5 tuny a valníkem s plachtou s nosností až 6,5 tuny. Firma zajistí autodopravu a stěhování nejen v Krnově a okolí, ale také v rámci celé ČR. Josef Kilhof klade důraz na dodržování termínů a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Půjčovna vozidel

Díky půjčovně automobilů firmy Kilhof-Krnov budete mít vždy potřebný vůz k dispozici. Stačí si jen vybrat z aktuálního vozového parku a vyplnit formulář uvedený na webu. Dle domluvy je možné vozidlo přistavit na předem domluvenou adresu nebo si jej vyzvednout v Krnově na adrese Vrchlického 22. Kromě vozidel nabízí půjčovna i možnost pronájmu sklopného vozíku či sklopného autopřepravníku.