Potřebujete zajistit odvoz suti, výkop základů stavby, drenážní práce či jiné zemní a výkopové práce? Emil Fraňo se sídlem v obci Černíkovice (okr. Rychnov nad Kněžnou) již řadu let provozuje firmu se zaměřením na autodopravu a zemní práce. K dispozici má kvalitní strojní vybavení, díky kterému je schopen zajistit práce v různém rozsahu. Své služby poskytuje zejména na území Královehradeckého kraje a v přilehlém okolí.

Nákladní doprava a zemní práce

Emil Fraňo zajišťuje odborné služby v oblasti nákladní dopravy a zemních prací. Postará se o odvoz suti, převoz stavebních materiálů, odvoz zeminy, má zkušenosti i s dopravou nadměrných nákladů. Díky bohatým zkušenostem v oboru a kvalitnímu vybavení je schopen provádět zemní práce i v těžko dostupném terénu. Emil Fraňo vám navrhne nejlepší možné řešení a veškeré práce provede v krátkém předem stanoveném termínu.

Služby nákladní dopravy a zemních prací zajišťuje Emil Fraňo koncovým zákazníkům, firmám i obcím. Zajistí výkopy základů, drenáže, bagrování, úpravy terénu a další služby. Firma v minulosti realizovala například demolici domů, odbahnění rybníku v Českém Meziříčí, drenáže na fotbalovém stadionu FC Olympia, kopání příkopu v Králové Lhotě či výkopové práce v parku v Třebešově. Své profesionální služby ráda poskytne také vám.

Rozsáhlý vozový park a strojní vybavení

Základem kvalitně odvedení práce v oblasti autodopravy a zemních prací je rozsáhlý vozový park a profesionální strojní vybavení. Emil Fraňo klade důraz na pravidelnou údržbu a modernizaci vozů i strojů. V současné době využívá například pásové rypadlo Terex, rypadlo JCB 8080, dále má k dispozici například nákladní automobil MANN s nosností 12 tun. Mezi další stroje a vozidla patří například dumper Terex PS6000, rypadlo-nakladač JCB 3CX, Tatru 815 či kráčivý bagr Kaiser S1 určený pro nasazení i v těžko přístupných terénech.