Historie firmy Autoservis Hanáček sahá až do roku 2006, kdy založila vznikla její první automobilová dílna. Díky rostoucímu počtu spokojených a stálých zákazníků došlo v průběhu let k přesunu do nových prostorů a k souvisejícímu rozšíření nabízených služeb. V současné době tak Autoservis Hanáček v Moravském Písku zajišťuje servis a opravy vozidel všech typů a značek, poskytuje služby pneuservisu a věnuje se také opravám motocyklů.

Opavy a servis vozidel všech značek

Potřebujete zajistit opravu vozu, pravidelnou servisní kontrolu nebo přípravu na STK? Navštivte uznávaný Autoservis Hanáček, který je díky týmu profesionálních techniků a spolupráci s řadou odborníků schopen zajistit téměř jakékoliv auto-moto služby. Výsledkem je maximální cenová dostupnost služeb při důrazu na vysokou kvalitu servisu i dodaných náhradních dílů. Firma provádí opravy a servis osobních i užitkových vozidel, stejně tak i motocyklů různých objemů a značek.

Profesionální služby pneuservis

Autoservis Hanáček poskytuje profesionální služby v oblasti pneuservisu. Postará se o přezutí pneu, mytí i uskladnění na další sezónu. Díky využívání kvalitních zařízení je výměna pneu rychlá a šetrná. V případě zájmu vám autoservis a pneuservis v Moravském Písku pomůže i při výběru nových pneumatik, které vyniknou svými vlastnosti i dobrou cenou.

Opravy turbodmychadel, chiptuning a další služby

Kromě standardních servisních prací se Autoservis Hanáček zaměřuje na poskytování řady odborných a specializovaných služeb. Provádí opravy a repasování všech typů turbodmychadel, která testuje a vyvažuje na přesných vyvažovacích strojích. Nabízí také profesionální chiptuning, montáže tažných zařízení, renovace světlometů nebo servis a doplňování klimatizací. Nově nabízí i ozónové čištění klimatizací generátorem, které odstraní i nežádoucí pachy, plísně a bakterie.