Chcete získat řidičské oprávnění pro řízení osobního automobilu, motocyklu, nákladního vozu, traktoru nebo jiného typu vozidla? Pak se obraťte na brněnskou autoškolu JUDr. Ladislava Nádeníčka, která se dlouhodobě zaměřuje na výcvik budoucích řidičů. Autoškola klade důraz na vstřícný, chápavý a přívětivý přístup ke svým žákům, díky kterému se naučí ovládat vozidlo v krátkém časovém horizontu a bez zbytečného stresu. Autoškolou pana Nádeníčka prošla řada dnes zkušených a často i profesionálních řidičů – přidejte se k nim i vy.

Vstupní a pravidelná školení profesionálních řidičů

Specialisté z akreditovaného školicího střediska provádí odborná školení pro získávání a zdokonalení odborné způsobilosti řidičů profesionálů. Pokud i vy patříte mezi profesionální řidiče, využijte možnosti vstupních či pravidelných školení v rámci autoškoly JUDr. Ladislava Nádeníčka.

Autoškola nabízí majitelům řidičských oprávnění, kteří delší dobu nesedli za volant, možnost kondičních jízd. Během 45 minut si pod vedením zkušeného lektora osvojíte základy bezpečné jízdy v automobilu a příště vyrazíte na cesty bez strachu a nejistoty.

Vozový park autoškoly

Autoškola pana Nádeníčka disponuje řadou vozidel, které jsou přizpůsobeny pro výuku. Vozový park zahrnuje v současnosti osobní automobily Škoda Octavia 2 a Škoda Fabia, motocykly pak Chunlain, Cagiva, Honda CB500 a Yamaha Diversion 600. K dispozici má také nákladní automobil IVECO, autobus Karosa LC 732 a traktor Zetor. Autoškola klade důraz na pečlivou výuku, a to jak praktickou, tak teoretickou.

Zajištění hromadné dopravy pro školy a organizace

Organizujete školní výlet nebo zájezd a potřebujete přepravit větší počet osob? Využijte služeb autoškoly JUDr. Ladislava Nádeníčka, která poskytuje i služby zajišťování hromadné dopravy. Spolupracuje se školami a různými organizacemi a přepravu osob zajistí v případě zájmu i vám. Stačí se domluvit na termínu, čase a rozsahu služeb.

Kondiční jízdy Brno