Bc. Jiří Buzinis: Realizace zahrad, zakládání zelených střech a péče o zeleň, Provodovice

Hledáte odbornou pomoc při realizaci zahrady, nebo potřebujete zajistit péči o zeleň nebo založení zelené střechy? Ve všech těchto případech se obraťte na Bc. Jiřího Buzinise, který zajišťuje odborné zahradnické práce zejména klientům ze Zlínského, Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

Bohaté zkušenosti se zahradnickými pracemi

Pan Jiří Buzinis má v oblasti zahradnictví řadu zkušeností i mnoho úspěšně dokončených realizací. Výsadba a péče o rostliny a související činnosti nejsou jen jeho prací, ale také vášní. Absolvoval Zahradnickou fakultu MENDELU v Brně a v oboru se pohybuje již od roku 2013. Má zkušenosti i s realizací veřejné zeleně pro obce a města. Realizaci zajistil například obcím Provodovice, Malhotice, Horní Újezd či Soběchleby.

Služby v oblasti zahradnictví

Ať už vás čeká kompletní realizace nové zahrady, nebo rekonstrukce té stávající, neváhejte se na pana Buzinise obrátit. Zajistí vše potřebné od návrh přes výběr vhodný rostlin po samotnou výsadbu a následnou péči.

Profesionál v oblasti zahradnictví se specializuje také na oblast údržby zeleně. Zajistí kompletní péči o trávník včetně výsadby, sečení či hnojení, dále péči o ovocné stromy, živé ploty i keřové a trvalkové výsadby. Za zmínku stojí také specializace na oblast zelených střech, které jsou mezi majiteli rodinných domů stále oblíbenější. Postará se o odborné založení extenzivní zelené střechy s důrazem na dodržení správných technologických postupů, co nejsnadnější údržbu i výběr vhodných druhů rostlin.

Projektování zahrad i realizace zajistí firma Standys

Jičínská 1786/49, 130 00 Praha 3
+420 724 134 757
Toho, aby vaše zahrada působila reprezentativně, útulně a stylově zároveň, není vůbec snadné dosáhnout. Odpusťte si hodiny vymýšlení a těžké práce a obraťte se na odborníky v oboru z firmy Standys. Projektování zahrad a další zahradnické služby tato rodinná firma nabízí více než 25 let nejen v oblasti Praha a okolí. Projektování zahrad a jejich realizace Firma Standys se kromě projektování zahrad zabývá i jejich kompletní realizací. Na základě požadavků zákazníka navrhnou zahradu u rodinného domu, ale také areály firem nebo hřiště. Každé projektování zahrad začíná osobní schůzkou, poté firma vytvoří detailní návrh. Pak už je jen na vás, zda ho přijmete nebo pozměníte. Rodinná firma se zabývá i samotnými realizacemi, nemusíte proto hledat jinou společnost. Postarají se opravdu o všechno – dodají veškerý potřebný materiál, upraví terén, založí trávník, vysadí stromy a vybudují skalky. Bude-li to vaším přáním, mohou vám postavit i zahradní altán nebo pergolu. Firma ale nebuduje zahrady jen na „zelené louce", můžete se na ně obrátit i v případě rekonstrukce vaší zahrady. Další zahradnické služby Firma nabízí i další zahradnické služby. Ať už máte zahradu jimi vytvořenou nebo ne, postarají se o její údržbu. Zajistí odbornou péči vašim trávníkům, stromům, keřům i květinovým záhonkům. Postarají se také o likvidaci bioodpadu. Mezi další zahradnické služby firmy Standys patří stromolezectví a výškové práce. Nejprve bezplatně posoudí zdravotní stav vysokých stromů a jejich nebezpečnost, poté je ošetří nebo pokácí. V neposlední řadě firma dodává automatické zavlažování zahrad. Firma Standys působí v oblasti Praha a okolí Firmu Standys vede už druhá generace zahradnické rodiny, která si své zkušenosti předává po desetiletí. Mladý tým špičkových zahradníků si zakládá na osobním přístupu a bezchybně odvedené práci. Projektování zahrad a další zahradnické služby nabízí v oblasti Praha a okolí, Příbram, Benešov, Písek a Strakonice.
Společnost Okrasné zahrady arboristika, s.r.o. se sídlem na adrese Velké Poříčí 597 se zabývá návrhy a zakládáním okrasných zahrad a parků. Nabízí také komplexní služby v oblasti péče o dřeviny včetně rizikového kácení stromů.

Tomáš Bezděkovský – proměna vaší zahrady v ráj na zemi

Škroupová 3 , 40502 Děčín 1
770179560
Chcete si zkrášlit zahradu, ale nevíte přesně jak? Nebo si sami nedokážete poradit se zavlažováním, abyste měli krásně zelený trávník? Neváhejte se obrátit na Tomáše Bezděkovského. Z vaší zahrady vyčaruje úplný ráj na zemi, který vám bude závidět každý soused i návštěva. Zelené stěny i skalky Zelené stěny v interiérech se staly v poslední době velmi žádané, a to nejen v restauracích a podnicích, ale i v domácnostech. Tomáš Bezděkovský přesně ví, jak vytvořit zelenou stěnu přímo na míru každému zákazníkovi. Vytvoří vám tak doma perfektní stěnu, která vás každým okamžikem bude více a více přibližovat přírodě. Také vám vykouzlí na zahradě nádherné skalky podle vašeho přání a potřeb. Vybuduje pro vás skalku na svahu i na rovině, u domu, garáže nebo před domem. Díky Tomášovi se nemusíte starat o to, jak skalku vybudujete. O vše se postará, jak o výběr rostlin a okrasných dřevin, tak o to, abyste věděli, jak se o ni dále starat.   Zavlažování vaší zahrady Mnoho lidí si zakoupí zavlažování, ale již neví, jak správně rozmístit, instalovat a využívat, aby byla vaše zahrada krásně zelená. Takové starosti nechte opět na Tomášovi, který přesně ví, co dělá. Má za sebou již desítky projektů, díky kterým nasbíral cenné zkušenosti a zanechává za sebou vždy jen spokojené zákazníky. Také vám pomůže se sekáním prostorných zahrad a velkých objektů, na které vy sami nestačíte či nemáte čas. Rekultivace i prořezy dřevin Tomáš se zaměřuje taktéž na rekultivaci. Výsledkem jeho práce je proměna plochy na rekreační oblasti. Promění naprosto nevzhlednou a nic neříkající prostoru u domu či jakéhokoliv objektu v krásné prostředí plné zeleně a přírody. Zajistí pro vás i prořezy dřevin nebo výškové práce. Jestliže máte zájem o jeho služby, pak Tomášovi zavolejte na telefonní číslo nebo napište email. Uvidíte, co pro vás Tomáš dokáže udělat.

Mgr. Milan Stašek

602704374
Mgr. Milan Stašek z Kunovic se zabývá výrobou a prodejem: - dřevěných herních prvků, sestav na hřiště, - městského mobiliáře, - zahradního nábytku. Více naleznete na webu www.detskahristestasek.cz.

Jaké zvolit vnitřní osvětlení na večer a dobu před usínáním

Já jsem strašně dlouhou dobu neměl vůbec pojem o tom, že na mě může mít vliv to jaké osvětlení mám doma, ani m...

Jak pěstovat a množit stévii, známou náhražku cukru

Stejné využití má také malina sladkolistá (Rubus suavissimus) která je navíc oproti stévii mrazuvzdorná. Podle...

VIDEO NÁVOD: Jak opravit protékající závěsný záchod

Děkujeme za doplnění a praktický tip. Ano, odpojení je dobrým řešením, pokud hadička přišla po letech o svou e...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...