Projektování zahrad i realizace zajistí firma Standys

Toho, aby vaše zahrada působila reprezentativně, útulně a stylově zároveň, není vůbec snadné dosáhnout. Odpusťte si hodiny vymýšlení a těžké práce a obraťte se na odborníky v oboru z firmy Standys. Projektování zahrad a další zahradnické služby tato rodinná firma nabízí více než 25 let nejen v oblasti Praha a okolí.

Projektování zahrad a jejich realizace

Firma Standys se kromě projektování zahrad zabývá i jejich kompletní realizací. Na základě požadavků zákazníka navrhnou zahradu u rodinného domu, ale také areály firem nebo hřiště. Každé projektování zahrad začíná osobní schůzkou, poté firma vytvoří detailní návrh. Pak už je jen na vás, zda ho přijmete nebo pozměníte. Rodinná firma se zabývá i samotnými realizacemi, nemusíte proto hledat jinou společnost. Postarají se opravdu o všechno – dodají veškerý potřebný materiál, upraví terén, založí trávník, vysadí stromy a vybudují skalky. Bude-li to vaším přáním, mohou vám postavit i zahradní altán nebo pergolu. Firma ale nebuduje zahrady jen na „zelené louce", můžete se na ně obrátit i v případě rekonstrukce vaší zahrady.

Další zahradnické služby

Firma nabízí i další zahradnické služby. Ať už máte zahradu jimi vytvořenou nebo ne, postarají se o její údržbu. Zajistí odbornou péči vašim trávníkům, stromům, keřům i květinovým záhonkům. Postarají se také o likvidaci bioodpadu. Mezi další zahradnické služby firmy Standys patří stromolezectví a výškové práce. Nejprve bezplatně posoudí zdravotní stav vysokých stromů a jejich nebezpečnost, poté je ošetří nebo pokácí. V neposlední řadě firma dodává automatické zavlažování zahrad.

Firma Standys působí v oblasti Praha a okolí

Firmu Standys vede už druhá generace zahradnické rodiny, která si své zkušenosti předává po desetiletí. Mladý tým špičkových zahradníků si zakládá na osobním přístupu a bezchybně odvedené práci. Projektování zahrad a další zahradnické služby nabízí v oblasti Praha a okolí, Příbram, Benešov, Písek a Strakonice.

6 tipů na luxusní nábytek z epoxidové pryskyřice

Mě hrozně moc pomohl tento návod na výrobu stolu z epoxidové pryskyřice. Pěkně krok za krokem, takže jsem se a...

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...