Česká společnost BETONPANELY.CZ dodává inovativní systém betonových panelů 5 v 1, které slouží jako podlahy pro samoobslužné bezkontaktní myčky. Tento prefabrikovný systém vyniká z hlediska kvality provedení, designu, bezpečnosti, izolačních vlastností i nízkých provozních nákladů. Společnost se postará o návrh celkové optimální spodní stavby bezkontaktní myčky a poskytne i bezplatné poradenství při celé realizaci mycích boxů.

Betonové panely pro bezkontaktní myčky vynikají svými vlastnostmi

Systém betonových panelů pro samoobslužné bezkontaktní myčky vyniká především svými vlastnostmi. Panely jsou vyrobeny z kvalitního vibrovaného armovaného betonu v ocelové formě, která zajistí rozměrovou přesnost a vysokou životnost i odolnost. Velkou výhodou betonových panelů je také rychlá montáž, a především bezpečnost při následném provozování.

Konstrukce mycích boxů je totiž k betonovým panelům připevněna na pevné chemické kotvy. Výhoda použití betonových panelů 5 v 1 při realizaci nové bezkontaktní myčky spočívá také v jednoduchosti montáže. Panely minimalizují mokré procesy v průběhu stavby, což umožňuje realizaci i během nepříznivých klimatických podmínek.

Prefabrikované beton panely snižují provozní náklady automyček

Použití prefabrikovaných beton panelů u moderních bezkontaktních myček je oblíbené také díky snižování provozních nákladů. Součástí podlahy je totiž integrované teplovodní topení, které urychlí nahřívání podlahy a zabrání vzniku silných námraz. Panely mají kvalitní izolace, které výrazně snižují provozní náklady. Rychlá realizace podlahy bezkontaktní myčky přináší také výraznou úsporu času při výstavbě. I když jsou počáteční investice vyšší přibližně o 10 až 15 % ve srovnání s klasickým betonováním, díky svým vlastnostem se investici velmi rychle vrátí.

Bezplatné poradenství při realizaci bezkontaktní myčky

Společnost BETONPANELY.CZ má v oblasti realizace bezkontaktních myček mnohaleté zkušenosti. Kromě samotné dodávky systému betonových panelů svým klientům poskytuje i bezplatné poradenství při realizaci nové bezkontaktní myčky. Při závazné objednávce vám také předá vzorovou projektovou dokumentaci pro vašeho projektanta.