Majitelé strunných hudebních nástrojů jistě znají struny Gorstrings, které se pod vedením Bohumila Gorčíka vyrábí už od roku 1992. Firma patří mezi přední české výrobce strun, které jsou známé skvělým zvukem, životností i precizním zpracováním. Struny jsou svou kvalitou srovnatelné s výrobky renomovaných světových firem a s oblibou jsou využívány mnoha profesionálními hudebníky u nás i v zahraničí.

Výroba strun na mnoho strunných nástrojů

Firma Bohumila Gorčíka využívá nejmodernější ovíjecí technologie, které uplatňuje při výrobě strun pro všechny strunné nástroje. Oblíbené jsou například kytarové ocelové struhy UNIVERSAL, které jsou vhodné pro elektrické i akustické kytary. V nabídce naleznete i struny pro další nástroje, například pro ukulele, mandolíny nebo resophonické kytary. Každá sada strun zaručuje svými užitnými vlastnostmi dobrou životnost a skvělý hudební přednes.

Vývoj strun ve spolupráci s profesionálními hudebníky

Firma Gorstring vyvíjí a vyrábí struny pro hudební nástroje tak, aby odpovídaly náročným požadavkům amatérských i profesionálních hudebníků. Proto s nimi dlouhodobě spolupracuje i při samotném vývoji. Konzultuje s nimi jejich představy a potřeby a na základě zpětné vazby vyrábí struny, které svým přednesem uspokojí i ty nejnáročnější. Za téměř 30 let působení na trhu získala společnost mnoho cenných zkušeností, které se na finální kvalitě výrobků významným způsobem podepisují. K dispozici je velké množství sad, ze kterých si vybere každý hudebník podle svých preferencí a konkrétní techniky hraní.

Struny Gorstring jsou dostupné v mnoha hudebninách

Struny značky Gorstings od Bohumila Gorčíka patří mezi oblíbené struny u nás i v zahraničí. Jsou běžně dostupné v mnoha kamenných i internetových obchodech s hudebními nástroji. Navštivte své oblíbené hudebniny a pořiďte si kvalitní struny české výroby, které vás potěší nejen životností a dobrým hudebním přednesem, ale také příznivou cenou.