ásně vyleštěné víko motoru nebo třeba límec hliníkového kola dodá vozidlu punc luxusu a elegance. Bez kvalitních přípravků pro leštění a broušení kovů však vynikajícího výsledku jen tak nedosáhnete. Využijte více než 10letých zkušeností firmy Chromtechnik Ing. Jaroslava Bambase, která se zaměřuje na internetových prodej potřeb pro leštění a broušení kovů. Zákazníkům poskytuje také konzultace a poradenství.

Prodej brusiva a lešticích past

Firma Chromtechnik využívá mnohaleté zkušenosti při renovacích historických vozidel i broušení a leštění novodobých výrobků. V nabídce internetového obchodu Chromtechnik najdete pestrý výběr brusiva a lešticích past, které vám zajistí dokonalé vyleštění kovových materiálů. K dispozici jsou například brusiva na suchý zip, kotouče na odstraňování barvy, podložné talíře, brusná rouna či pásy. Velký zájem je zejména o různé typy sad pro leštění mnoha materiálů. V nabídce naleznete lešticí sady na hliník a barevné kovy, na železo, nerezovou ocel a slitiny mědi, dále lešticí kotouče či hrubovací pasty.

Postupy leštění a broušení

Kromě prodeje potřeb pro leštění a broušení kovů je web firmy Chromtechnik cenným zdrojem návodů, které sepsali odborníci s mnohaletou praxí. Na jednom místě se tak dozvíte vše potřebné o leštění, broušení a dalších povrchových úpravách kovů. Na stránkách najdete například postupy pro nanášení past na lešticí kotouče, návody na olepování filcových kotoučů brusivem, postupy leštění hliníku a jiných barevných kovů i mnoho dalšího.

Odborné poradenství v oblasti povrchové úpravy kovů

Tým firmy Chromtechnik v čele s Ing. Jaroslavem Bambasem je připraven podat svým zákazníkům pomocnou ruku při výběru vhodného brusiva i lešticích past. Stejně tak zajišťuje odborné poradenství a konzultace týkající se samotných technologických postupů povrchových úprav kovů. Využijte mnohaletých zkušeností s renovováním historických vozů a načerpejte s