Firma Kurfürst se specializuje na čistotu a ochranu fasád domů před nežádoucími vlivy. Fasády i střechy jsou náchylné na špínu a také častým cílem vandalů. Pečlivá péče a čištění zajistí dlouhotrvající ochranu před tvorbou nečistot a nepříznivými vlivy. Čištění fasád Zlín se postará i o špatně dostupná místa a veškeré plochy komerčních, obecních i soukromých budov.

Účinné čištění fasád od smogový skvrn, graffiti i mechů

Kvalifikovaní pracovníci se postarají nejen o hezký vzhled vašeho domu, ale také o preventivní péči. Fasáda je vizitkou domu, a proto si žádá potřebnou starostlivost. Fasády čelí mnoha nepříjemným vlivům počasí, prostředí i lidskému znečištění. Ochrana povrchu fasád a střech je neopomenutelnou součástí bydlení pro dlouhotrvající účinek.

Pravidelné čištění fasád je nezbytné pro ochranu budovy i zdravé bydlení. Vhodné ošetření je základem zdravého žití i pěkného vzhledu domu navenek. Zkušení pracovníci firmy Kurfürst používají k čištění prověřené kvalitní prostředky. Pečlivé ošetření fasády zajistí její dlouhou životnost

Čištění fasád Zlín vás zbaví nežádoucích graffiti, které hyzdí omítku domů. Pro jeho odstranění i prevenci před vandaly firma používá prostředek na bázi syntetických organosilikonových polymerů. Takové ošetření vám umožní odstraňovat graffiti jednoduše pomocí čisté vody nebo použitím běžného saponátu.

Ochranné nátěry usnadní péči o fasádu

Pomocí speciálních chemických prostředků firma Kurfürst odstraní všechny známky znečištění. Domy jsou náchylné na výfukové plyny a smog, který tvoří černý povlak na omítce. Profesionální čištění zařídí omítku jako novou a zároveň ochranná vrstva předchází dalšímu usazování.

Firma se kromě čištění zabývá také ochranou fasád a střech. Vnější část budovy čelí mnoha nepříznivým vlivům, které zkracují životnost fasády. Ochranné prostředky od firmy Kurfürst Zlín plní svoji funkci po dobu 5 až 8 let. Vaše fasády budou zbaveny veškerých náznaků vzniku plísní, řas nebo mechů. Aplikace nátěru ochrání vaši budovu od nežádoucí vlhkosti, která může narušit nejen estetický vzhled ale také zdravé bydlení. Nenechte chátrat a hyzdit váš dům, obraťte se na profesionály.