Čistírny odpadních vod dokážou efektivně a rychle pročistit kontaminovanou vodu a umožní tak její další využití. Své o tom ví společnost DELTA Technologie se sídlem v Hodoníně, která se již řadu let zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej profesionálních ČOV. Ty mají využití v mnoha odvětvích od potravinářství po strojírenství. Společnost DELTA Technologie Hodonín vyrábí a servisuje také odlučovače tuků, nádrže na vodu, lapoly, automatické tlakové stanice, dosazováky kalů a příslušenství pro čistírny odpadních vod.

Čistírny odpadních vod – chemické i biologické

Přemýšlíte nad pořízením čistírny odpadních vod? Obraťte se na společnost DELTA Technologie, která vám navrhne nejlepší možné řešení. V nabídce ČOV naleznete čističky chemické i biologické. Příkladem chemických čistíren je ČOV Alfa Clasic, která je vybavena sedimentačním reaktorem, ve kterém probíhá separace suspenze a její následná filtrace.

Mezi biologické čistírny odpadních vod patří například ČOV Alfa Active, které mají biologický náplňový reaktor. Výhodou tohoto typu čistíren je čištění bez chemie, které nezasoluje vodu a vyniká nízkými provozními náklady. Všechny typy nabízených ČOV od společnosti DELTA Technologie najdete na internetových stránkách firmy.

Servis ČOV

Firma DELTA Technologie poskytuje komplexní servis pro všechna vyráběná zařízení, stejně tak i pro výrobky od firem STS Technologie a STS Slovácko Hodonín. Společnost se nabrání ani provádění servisu na ČOV od jiných výrobců. Servisní zásah se dle závažnosti provádí už do 24 hodin při písemném objednání. V případě zájmu se můžete s firmou domluvit i na pravidelných servisních kontrolách, seřízení a údržbě.

Možnosti využití čistíren odpadních vod

Čistírny odpadních vod od firmy DELTA Technologie Hodonín mají své uplatnění v mnoha odvětvích a aplikacích. Využívají se například pro autoumývárny, kde slouží k přečištění vody kontaminované ropnými látkami. Čistírny využijete také v umývárnách techniky, na parkovištích, v oblasti strojírenství, potravinářství, sklářství a keramiky, zpracování odpadů, ale i v domácnostech.