Daňové poradenství Ing. Josefa Šlajse pro vás zajistí podání řádně vyplněného daňového přiznání se všemi potřebnými náležitostmi. Vaše časové vytížení vám nedovoluje přijít na úřad osobně nebo vás všechna ta nekonečná byrokracie zkrátka unavuje? Pak se nechte zastoupit daňovým poradcem, díky němuž ušetříte drahocenný čas, který byste jinak strávili ve frontách na úřadech.

Netrapte se se složitým účetnictvím. Daňový poradce jej zpracuje za vás

Spolehlivému daňovému poradci můžete svěřit také zpracování účetnictví a daňové evidence, či odpisy. Dále si můžete nechat vypracovat podklady pro bankovní instituty a mnoho dalšího. Daňové poradenství Ing. Josefa Šlajse se dále specializuje na zpracování přehledů sociálního a zdravotního pojištění.

Podnikatelé v přehledech často chybují, uvádějí chybný variabilní symbol či špatně vypočtou měsíce trvání samostatně výdělečné činnosti. Zbavte se starostí s nepříjemným papírováním a raději využijte služeb Ing. Josefa Šlajse, který vše potřebné připraví za vás – zavede účetnictví, daňovou evidenci včetně výpočtu daně a sociálního a zdravotního pojištění.

Daňové poradenství: bohaté zkušenosti i znalost současných výkladů daňových zákonů

Daňové zákony procházejí neustálými úpravami a změnami. Ing. Josef Šlajs svým klientům poskytuje důležité a aktuální informace z oblasti daní, díky nimž účinně předejdete daňovým rizikům. Samozřejmostí je znalost zákonů a jejich aktuálních výkladů. V rámci daňového poradenství jsou klientům k dispozici také bohaté praktické zkušenosti.