Danuše Schandlová- kadeřnický salon, Litoměřice

Danuše Schandlová provozuje na adrese Mostecká 223/1 v Litoměřicích kadeřnický salon pro dámy, pány i děti. Kromě standardních kadeřnických služeb nabízí i svatební a společenské účesy, prodlužování vlasů i hloubkový keratin. Pokud nemůžete vyrazit do salonu, kadeřnice dojde i za vámi domů, aby se mohla postarat o vaše vlasy i mimo salon. K prodeji je v salonu taktéž profesionální vlasová kosmetika Goldwell. 

Společnost Puls - Praha se specializuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej potřeb pro kadeřníky a kadeřnice. Dodává kadeřnické potřeby jak pro soukromé kadeřníky, tak velké kadeřnické salóny. V nabídce je k vidění profesionální vlasová kosmetika, ale také pomůcky, od kartáčů a hřebenů po strojky. Firma zajišťuje internetový prodej s rychlou dodávkou zboží, v městské části Praha 4 pak provozuje kamennou prodejnu. Kadeřnické potřeby pro profesionály Kadeřnické potřeby jsou nezbytné pro všechny profesionální kadeřnické salony. Bez kvalitního vybavení nebude výsledek nikdy kvalitní. Co vše můžete v obchodě firmy Puls - Praha pořídit? Nakupte depilační vosky, kartáče a hřebeny, fény, žehličky, nůžky, strojky, kulmy či pláštěnky a límce. Firma dodává také profesionální kadeřnický nábytek – křesla, podnožníky, umyvadla a další. Vlasová kosmetika i barvy na vlasy Firma Puls - Praha se specializuje na prodej značkové vlasové kosmetiky. Vlasová kosmetika splňuje požadavky nejnáročnějších kadeřníků. Firma se zaměřuje na prodej kosmetiky značek Nouvelle a Goldwell. Prodává barvy na vlasy, laky, melíry a další přípravky. Vlasová kosmetika i barvy na vlasy jsou šetrné, odolné a kvalitní. V internetovém obchodě najdete také dárkové balíčky, kterými můžete obdarovat své blízké. Odborná školení a certifikáty Firma prodává kadeřnické potřeby již řadu let a má s nimi bohaté zkušenosti. Proto svým zákazníkům zprostředkuje také odborné kurzy a školení, po jejichž absolvování obdrží certifikát dokládající jejich odbornost. Firma zajišťuje školení barev, keratinu a také botoxu. Obraťte se na firmu s kadeřnickými potřebami a o průběhu školení a termínech se informujte osobně.

TopKosmetik.cz: kadeřnické potřeby, kosmetika a drogerie

Imrychova 982/5, 143 00 Praha 12
+420 777 573 069
Internetový obchod TopKosmetik.cz nabízí široký sortiment z drogerie, kosmetiky i kadeřnických potřeb. Velkoobchod prodává také nehtové nebo masérské potřeby, poskytuje rekvalifikační kurzy na manikúru i kurzy prodlužování řas. Všechny nabízené produkty a služby jsou vysoce kvalitní a profesionální. Veškeré zboží si vyberete z pohodlí svého domova, platit můžete na dobírku nebo osobně na prodejně. Kadeřnické potřeby pro profesionály Internetový velkoobchod nabízí opravdu široký sortiment, ze kterého si vyberete přesně to, co potřebujete. Kadeřnické potřeby zahrnují nejen kartáče na vlasy a šampony, ale také fény, laky a tužidla nebo vyživující masky a gely pro podporu růstu vlasů. K dostání je i bio vlasová kosmetika, jako jsou šampony a kondicionéry nebo oleje. K dispozici je také pestrá paleta kvalitních barev na vlasy. Z kosmetiky poté můžete vybírat z tělových mlék, masek a krémů, odličovacích tonik nebo kosmetický peelingů. Veškerá nabízená kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin, které vám dodají potřebné živiny a látky, aby byly vaše pleť, pokožka i vlasy zdravé uvnitř a krásné na pohled. Z drogerie jsou pro vás přichystány parfémy, úklidové potřeby, sprchové gely i soli do koupele pro relax a odpočinek. Velkoobchod nabízí i kurzy na manikúru nebo prodlužování řas TopKosmetik.cz zajišťuje také kurzy na manikúru, kde se naučíte modeláž nehtů. Kurz je v rozsahu 91 hodin teoretické výuky a 110 hodin praktické výuky. Po skončení kurzu získáte platné osvědčení, které vám umožní se modelováním nehtů i živit. V nabídce je i kurz na prodlužování řas metodou řasa na řasu v rozmezí 6 až 10 hodin.

Šárka Strelková: kadeřnictví a kosmetické služby, Ústí nad Labem

Orlická 2894/3, 400 11 Ústí nad Labem
+420 604 278 744
Záleží vám na svém vzhledu a hledáte v Ústí nad Labem profesionální kadeřnictví a kosmetický salon? Pak zavítejte do studia Šárky Strelkové, která se dlouhodobě zaměřuje na poskytování kadeřnických a kosmetických služeb. V oboru má mnohaletou praxi a klade důraz na soustavné vzdělávání a sledování aktuálních trendů a nových postupů. Ke všem zákaznicím přistupuje individuálně a s ohledem na jejich požadavky. Získala si tak řadu spokojených klientek, které se do salonu opakovaně vrací. Přidejte se k nim i vy! Kadeřnické služby Hlavní náplní činnosti firmy Šárky Strelkové je provoz kadeřnictví. Po domluvě zajistí stříhání, mytí, barvení i odborné ošetřování. Pracuje s profesionální vlasovou kosmetikou a věnuje velkou pozornost i šetrné péči. Vaše vlasy tak budou nejen krásné, ale také zdravé. Ať už máte konkrétní představy o novém účesu, nebo vše necháte na profesionální kadeřnici, neváhejte a salon paní Strelkové navštivte. Kosmetické služby Salon v Ústí nad Labem poskytuje také různé kosmetické služby. Zajistí i manikúru, mokrou či suchou pedikúru a masáže. Provádí rovněž peeling pleti, aplikaci masek, úpravy a barvení obočí, depilaci nebo líčení. Zaměřuje se také na základní i parafínové ošetření rukou a lakování nehtů. V případě zájmu poskytne kadeřnické a kosmetické služby nejen ve svém salonu, ale také u vás doma.

Studio Top

603829717
Studio Top se nachází na adrese Nábř. Irmy Geisslové 579 v Jičíně a nabízí profesionální kadeřnické a kosmetické služby. Majitelky Martina Valášková a Ivana Smutná mají bohaté zkušenosti v oboru a rády poskytnou i odborné poradenství. Na místě si můžete zakoupit i vysoce kvalitní produkty pro péči o vlasy.

Zdravé bydlení

Ani jsme dlouhá léta nevěděla o tom, že doma by to mohlo být na prd. Naopak jsem si říkala, že je lepší i nevě...

Uzení kuřat - když drůbeží maso není nudné

Zkuste kuře vykostit, potrit pastou ze soli a česneku a nalozit na 3 dny do laku . Potom z kuřete udělejte rol...

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...