Puls - Praha, s r.o.: kadeřnické potřeby a školení

Společnost Puls - Praha se specializuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej potřeb pro kadeřníky a kadeřnice. Dodává kadeřnické potřeby jak pro soukromé kadeřníky, tak velké kadeřnické salóny. V nabídce je k vidění profesionální vlasová kosmetika, ale také pomůcky, od kartáčů a hřebenů po strojky. Firma zajišťuje internetový prodej s rychlou dodávkou zboží, v městské části Praha 4 pak provozuje kamennou prodejnu.

Kadeřnické potřeby pro profesionály

Kadeřnické potřeby jsou nezbytné pro všechny profesionální kadeřnické salony. Bez kvalitního vybavení nebude výsledek nikdy kvalitní. Co vše můžete v obchodě firmy Puls - Praha pořídit? Nakupte depilační vosky, kartáče a hřebeny, fény, žehličky, nůžky, strojky, kulmy či pláštěnky a límce. Firma dodává také profesionální kadeřnický nábytek – křesla, podnožníky, umyvadla a další.

Vlasová kosmetika i barvy na vlasy

Firma Puls - Praha se specializuje na prodej značkové vlasové kosmetiky. Vlasová kosmetika splňuje požadavky nejnáročnějších kadeřníků. Firma se zaměřuje na prodej kosmetiky značek Nouvelle a Goldwell. Prodává barvy na vlasy, laky, melíry a další přípravky. Vlasová kosmetika i barvy na vlasy jsou šetrné, odolné a kvalitní. V internetovém obchodě najdete také dárkové balíčky, kterými můžete obdarovat své blízké.

Odborná školení a certifikáty

Firma prodává kadeřnické potřeby již řadu let a má s nimi bohaté zkušenosti. Proto svým zákazníkům zprostředkuje také odborné kurzy a školení, po jejichž absolvování obdrží certifikát dokládající jejich odbornost. Firma zajišťuje školení barev, keratinu a také botoxu. Obraťte se na firmu s kadeřnickými potřebami a o průběhu školení a termínech se informujte osobně.

TopKosmetik.cz: kadeřnické potřeby, kosmetika a drogerie

Imrychova 982/5, 143 00 Praha 12
+420 777 573 069
Internetový obchod TopKosmetik.cz nabízí široký sortiment z drogerie, kosmetiky i kadeřnických potřeb. Velkoobchod prodává také nehtové nebo masérské potřeby, poskytuje rekvalifikační kurzy na manikúru i kurzy prodlužování řas. Všechny nabízené produkty a služby jsou vysoce kvalitní a profesionální. Veškeré zboží si vyberete z pohodlí svého domova, platit můžete na dobírku nebo osobně na prodejně. Kadeřnické potřeby pro profesionály Internetový velkoobchod nabízí opravdu široký sortiment, ze kterého si vyberete přesně to, co potřebujete. Kadeřnické potřeby zahrnují nejen kartáče na vlasy a šampony, ale také fény, laky a tužidla nebo vyživující masky a gely pro podporu růstu vlasů. K dostání je i bio vlasová kosmetika, jako jsou šampony a kondicionéry nebo oleje. K dispozici je také pestrá paleta kvalitních barev na vlasy. Z kosmetiky poté můžete vybírat z tělových mlék, masek a krémů, odličovacích tonik nebo kosmetický peelingů. Veškerá nabízená kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin, které vám dodají potřebné živiny a látky, aby byly vaše pleť, pokožka i vlasy zdravé uvnitř a krásné na pohled. Z drogerie jsou pro vás přichystány parfémy, úklidové potřeby, sprchové gely i soli do koupele pro relax a odpočinek. Velkoobchod nabízí i kurzy na manikúru nebo prodlužování řas TopKosmetik.cz zajišťuje také kurzy na manikúru, kde se naučíte modeláž nehtů. Kurz je v rozsahu 91 hodin teoretické výuky a 110 hodin praktické výuky. Po skončení kurzu získáte platné osvědčení, které vám umožní se modelováním nehtů i živit. V nabídce je i kurz na prodlužování řas metodou řasa na řasu v rozmezí 6 až 10 hodin.

Indukce, sklokeramická deska nebo plynový sporák? Otáčejte se v kuchyni kolem správné varné desky

od té doby co valím na indukci nepoužívám už ani třeba rychlovarnou konvici, indukce je jeden z těch lepších "...

Nadzemní, nebo zapuštěný bazén?

Chceme si pořídit zapuštěný plastový bazén. Máme si rovnou pořídit i zastřešení nebo nevadí, když ho o nějaký ...

Indukce, sklokeramická deska nebo plynový sporák? Otáčejte se v kuchyni kolem správné varné desky

Zdravím, děkuji moc za článek, nedávno jsme tohle přesně s ženou řešili, co vybrat, ona chtěla indukci a já js...

Zahradní krb pro malou zahradu – jak na to?

Dobrý den, při stavbě krbu lze použít různé materiály, od betonu přes přírodní kámen až po kov či litinu. Více...

Zahradní krb pro malou zahradu – jak na to?

A nevíte jaký je dobrý materiál na krb? Protože si hodlám postavit krb sám.