Nežádoucí škůdci se mohou snadno dostat do kuchyní rodinných domů stejně jako do výroben potravin nebo zemědělských provozů. Mohou napáchat velké množství škod a jsou nebezpečím pro hygienu. V případě, že vás trápí tato nevítaná návštěva, zvolte řešení, které vás škůdců definitivně zbaví a obraťte se na firmu Asana Control Zlín. S hubením škůdců mají letité zkušenosti, využívají moderní technologie a pracují nepřetržitě.

Proč právě Asana Control?

Proč se obrátit právě na Asana Control? Provádí hubení všech druhů škůdců – od hlodavců přes hmyz až k mikroorganismům. Využívají moderní přístroje a postupy, které zaručují, že všichni škůdci definitivně zmizí. Firma pracuje nepřetržitě – hubení škůdců totiž většinou vyžaduje prázdné prostory a většina ošetření proto pobíhá o víkendech nebo v noci. Velkou výhodou jsou také příznivé ceny a individuální přístup k zákazníkovi. Asana Control poskytuje i odborné poradenství a zpracování dokumentace HACCP zdarma.

Deratizace a dezinsekce

Deratizace neboli hubení a omezování výskytu hlodavců zahrnuje také prevenci. Asana Control případné škůdce vyhubí a využije opatření, které zabrání dalšímu pronikání hlodavců do objektů, znemožní jim přístup k potravě a možnost zahnízdění. Deratizace slouží především k ochraně lidského zdraví a zabraňuje ekonomickým škodám. Dezinsekce se zaměřuje na hubení škodlivého hmyzu a ostatních členovců. Hmyz může způsobovat šíření různých infekcí a nemocí mezi zvířaty i lidmi, a proto je včasná a odborně provedená dezinsekce obzvláště důležitá. Hmyz je navíc také značně adaptabilní a rychle se množí. Dezinsekce a deratizace firma Asana Control provádí chemickými, mechanickými, fyzikálními i biologickými prostředky. Ve specifických případech provádí také fumigaci neboli plynování.

Dezinfekce

Dezinfekce má za cíl zničit plísně a mikroorganismy, které mohou způsobovat nákazu člověka nebo zvířete. Preventivní dezinfekce je nezbytností v léčebných ústavech, společných ubytovnách, hromadné dopravě, dětských zařízeních, vyžadovaná je taktéž v potravinářských provozech, v živočišné výrobě i ve farmacii. Asana Control provádí dezinfekce aerosolem, ULV metodou, dýmem, rosením nebo postřikem.