Hledáte v Jablonci nad Nisou nebo okolí školku s důrazem na individuální přístup k dětem a přátelskou atmosféru? Pak se obraťte na Dětské centrum Neználek v Jablonci – Kokoníně, které provozuje miniškolku a jesle pro děti od 12 měsíců do 6 let s kapacitou 17 dětí. Centrum je přizpůsobeno životu a potřebám malých dětí a splňuje všechny hygienické a bezpečnostní předpisy.

Dětská skupina Neználek

O děti se starají tři hodné „tety“, které mají v oblasti péče o malé děti bohaté zkušenosti a jsou plně kvalifikované. Docházka dětí je plánovaná individuálně, rodiče si mohou zvolit dopolední, odpolední, nebo celodenní pobyt, a to i na jednotlivé dny v týdnu. Spolek zajišťuje hlídání dětí každý všední den, stejně tak i přes noc a o víkendech s výjimkou svátků. Dětská skupina se nachází v Kokoníně v budově Sokolovny a jejím areálu. Prostory jsou nově zrekonstruované a jejich součástí je i oplocená zahrada s dětským hřištěm. V případě špatného počasí slouží k různým aktivitám velká tělocvična.

Nevíte, jestli bude Dětská skupina Neználek vašim dětem vyhovovat? Vyzkoušejte si služby školky na celý půl den zdarma. V případě volné kapacity je možné zařadit děti i během roku. Dětské centrum Neználek se zaměřuje na výchovu i vzdělávání dětí. V rámci hlídání dětí se věnuje seznamování s německým jazykem formou her, říkanek a písní. Děti se věnují i hře na hudební nástroje a zpěvu, dále pohybovým činnostem a tvůrčím aktivitám (malování, vyrábění). Děti se zde naučí režimu jako v mateřské školce. Učí se také samostatnosti a rozvíjí svou osobnost.

Noční hlídání, narozeninové oslavy a další služby

Kromě provozu Dětské skupiny Neználek se spolek věnuje i dalším činnostem. Patří mezi ně například nárazové hlídání dětí, a to včetně hlídání nočního. Prostory můžete využít i pro pořádání dětských narozeninových oslav. Personál vám v případě zájmu pomůže i s výzdobou a prostíráním. Dětské centrum je pro školkové i ostatní malé děti otevřeno také o všech prázdninách.