Stavební firmy Eco Domy s.r.o. nabízí kompletní servis stavebních prací. Specializuje se na realizaci pasivních a nízkoenergetický domů na klíč i do fáze hrubé stavby, provádí také rekonstrukce a půdní vestavby. Společnost poskytuje své služby především v Brně a přilehlém okolí. Má za sebou stavbu mnoha rodinných domů, které vynikají nízkou spotřebou energie, a tedy i minimálními provozními náklady a šetrností k životnímu prostředí.

Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč

Přemýšlíte nad stavbou nového domu, který bude vynikat nízkými provozními náklady a bude šetrný k životnímu prostředí? Obraťte se na stavební firmu Eco Domy, která se specializuje právě na realizace nízkoenergetických a pasivních domů. Ty s sebou přináší řadu výhod. Vynikají zejména kvalitní izolací, která zabraňuje tepelným ztrátám.

Díky udržování optimálních teplot uvnitř stavby navíc nedochází ke vzniku plísní ani jiných rizikových faktorů, které by měly negativní dopad na zdraví. Firma zajistí stavbu pasivních i nízkoenergetických domů přesně podle přání a požadavků zákazníku. Postará se o kompletní realizaci na klíč, stejně tak o postavení budovy do fáze hrubé stavby.

Realizace staveb s využitím kvalitních materiálů

Základem úspěchu společnosti Eco Domy je využití těch nejmodernějších stavebních materiálů, které zajistí minimální tepelné ztráty. Firma používá jen osvědčené materiály, které vždy odpovídají požadované kvalitě. Pasivní a nízkoenergetické domy jsou kvalitní také díky práci zkušených kvalifikovaných řemeslníků, kteří při realizaci přistupují vždy s maximální pečlivostí a spolehlivostí.

Před zahájením prací vám společnost ráda poskytne veškeré dosavadní návrhy na domky, a to zdarma. Postará se o zpracování projektové dokumentace a všechny zásahy a prováděné práce s vámi bude konzultovat.

Rekonstrukce a půdní vestavby

Kromě stavby nízkoenergetických a pasivních domů se firm Eco Domy s.r.o. zaměřuje také na provádění dílčích stavebních prací. Zajistí rekonstrukce domů a bytů, a to včetně realizace půdních vestaveb. Ve spolupráci se zkušenými řemeslníky firma se postará také o rekonstrukci koupelny, zateplení fasád, revitalizace panelových domů, montáže oplocení i zajištění obkladačských a sádrokartonářských prací.