EKOCHEM Cosmetics, s.r.o.: výroba kosmetiky a čisticích prostředků, Kostelec nad Labem

Už více než 25 let se společnost EKOCHEM Cosmetics zaměřuje na vývoj a výrobu kosmetiky a čisticích prostředků. Na výrobky od firmy narazíte u mnoha domácích i zahraničních obchodních subjektů, se kterými společnost spolupracuje a pro které své produkty vyvíjí. EKOCHEM Cosmetics se specializuje především na výrobu tenzidových a emulzních kosmetických přípravků, kromě toho vyrábí i přípravky čisticí, a to jak pro domácnosti, tak provozy.

Zakázková výroba kosmetiky

Společnost se sídlem v Kostelci nad Labem se specializuje na výrobu kosmetiky na zakázku podle přání a požadavků klienta. V současné době vyrábí přes 300 druhů emulzní a tenzidové kosmetiky. Veškeré produkty vyrábí v moderních prostorách vybavených výrobní, plnicí i balicí technikou. Vyniká velkou výrobní kapacitou, díky čemuž je schopna vyhovět i velkým zakázkám od mnoha klientů.

Pokud chcete prodávat kosmetiku nebo čisticí prostředky pod vlastní privátní značkou, obraťte se na EKOCHEM Cosmetics. Firma připraví produkty určené pro následný prodej přesně podle vašich požadavků.

Emulzní a tenzidová kosmetika

Společnost vyrábí zejména emulzní a tenzidovou kosmetiku. Do kategorie tenzidové kosmetiky patří například tekutá mýdla, pěny do koupele, gely na vlasy, šampony či sprchové gely. Tenzidová kosmetika je vyrobena z různých látek a obsahuje i kvalitní parfémy domácí i zahraniční produkty od ověřených dodavatelů.

Kategorie emulzní kosmetiky pak zahrnuje pleťové krémy a mléka, čisticí pleťové vody, krémy na ruce a nohy a podobné přípravky. Řada výrobků je doplněna také o různé esence, aktivní oleje a další přísady, které podporují regeneraci a jsou zdraví prospěšné.

Čisticí prostředky a další služby

Ačkoliv se firma EKOCHEM Cosmetics specializuje na výrobu emulzní a tenzidové kosmetiky, v neposlední řadě vyrábí i čisticí prostředky pro domácnosti a velké provozy. V případě zájmu nabízí společnost také spolupráci při vývoji nových receptur i designu lahví a etiket. Výsledné produkty budou dle domluvy baleny do vlastních nebo dodaných obalů. 

5r studio: kosmetický salon Brno

Příkop 838/6, 602 00 Brno
+420 545 173 434
Aby se člověk cítil dobře, nesmí podceňovat péči o sebe a své tělo. Cílem kosmetického salonu 5r studio v Brně je poskytnout klientovi komplexní péči o krásu a zdraví, spojit nejnovější poznatky kosmetologie a medicíny s individuálním přístupem a profesionalitou. V salonu si můžete dopřát hluboké uvolnění, harmonii a pozitivní vnímání svého těla. Péče o tělo Kosmetický salon 5r studio pečuje o tělo ženy v těhotenství i po porodu a pomáhá formovat postavu. Kromě ošetření celulitidy salon nabízí také programy detoxikační, relaxační a k odstraňování tukových polštářků. Kosmetický salon používá speciální přípravky a přístroje, a to myostimulátor, vacupress či radiofrekvenci. Klientky mohou využít možnosti zábalů, masek a celotělového peelingu. S výběrem vhodného programu podle vašich potřeb vám poradí zkušený personál. Permanentní make-up Každá žena touží být krásná, a to s minimální námahou. Probudit se bez nutnosti líčení je snem každé ženy, který si díky kosmetickému salonu 5r studio může snadno splnit. Mnoholeté zkušenosti, estetické cítění, kvalitní barvy a přístroje k jejich aplikaci, to vše vám v kosmetickém salonu dopomůže k dokonalému přirozenému zevnějšku. V kosmetickém studiu si můžete nechat vymodelovat obočí, zvýraznit oči pomocí linek či vylepšit tvar rtů pomocí kontury. Kosmetický salon má pro své klientky v nabídce také speciální práce, jako je například úprava prsních dvorců, kamufláž jizev či úprava rtů s rozštěpem. Péče o ruce a nehty Kosmetický salon 5r studio nezapomíná ani na péči o nehty na rukou i nohou. Mezi nabízenými službami salonu nechybí proto ani péče o pěstěný a zdravý vzhled nehtů a rukou, manikúra, lakování nehtů nebo jiné zdobení dle přání zákaznic. Své ruce si můžete nechat luxusně ošetřit, a to včetně peelingu, ošetření loktů, masáže rukou a parafínového zábalu. Péče o ruce a nehty není záležitostí jen žen, ale je vhodná také pro muže, kterým na sobě záleží. Manikúra je stejně důležitá jako péče o nohy. Pedikérky v salonu se vám postarají o ošetření pokožky nohou, perličkovou koupel a následné odstranění případných problémů na pokožce, jako jsou kuří oka, mozoly či zhrublá kůže na patách.

SAUNASYSTEM s.r.o. - sauny i infrasauny špičkové kvality

Františka Diviše 1275/1a, 104 00 Praha - Uhříněves
+420 724 146 174
Sauny pro domácí i komerční využití SAUNASYSTEM s.r.o. zajišťuje výrobu a instalaci kvalitních a moderních saun pro hotely, penziony, do lázní či wellness. Zkušení pracovníci obstarají také domácí sauny a infrasauny pro vaše soukromé pohodlí a relaxaci, a to po celé ČR, Německu i Rakousku. Spolehlivý servis i pozáruční opravy jsou samozřejmostí. špičková kvalita • jednoduché ovládání • moderní design

Domeček Arpo – Ivana Víšová: solná jeskyně, kryosauna a masáže, Česká Třebová

Průchodní 654, 560 02 Česká Třebová
+420 724 550 881
Chcete si odpočinout od každodenních starostí a udělat něco pro své zdraví? Pak navštivte Domeček Arpo Ivany Víšové, který provozuje kryosaunu, infrasaunu i solnou jeskyni. Poskytuje také celou řadu masáží a jiných terapií, které podpoří vaše fyzické i psychické zdraví. Domeček Arpo v České Třebové nabízí také možnost ubytování, pronájem prostorů i zajištění cateringu. Kryosauna, infrasauna a solná jeskyně Domeček Arpo má k dispozici moderní kryosaunu, ve které si můžete dopřát zdraví prospěšnou kryoterapii. Jedná se o krátkodobé vystavení organismu extrémně nízkým teplotám, které vyvolají řadu fyziologických reakcí. Díky kapalnému dusíku je možné dosáhnout teploty až -160 °C. V prostorách Arpo Domečku Ivany Víšové je nově k dispozici také infrasauna, ve které prohřejete svůj organismus a vyplavíte z těla škodlivé látky. Infrasauna je moderně vybavená a kromě CD přehrávače a rádia obsahuje také ionizátor vzduchu, barevné osvětlení pro colorterapii a 9 výkonných karbonových zářičů. Velký zájem je také o místní solnou jeskyni, která pomáhá při různých onemocněních. Solná jeskyně má blahodárné účinky při onemocnění dýchacích cest, kožních onemocnění, nemocí cév a srdce, nervových poruchách a mnohých dalších. Různé druhy masáží Domeček Arpo v České Třebové navštivte také v případě, máte-li zájem využít jednu z mnoha masáží. Zkušení maséři nabízí masáže sportovně rekondiční i lymfatické. Součástí sportovních a rekondičních masáží jsou také různé trakční techniky. Po domluvě s masérem vám bude provedena masáž zad, šíje, noh i rukou. Nabídka ubytování a pronájmu prostor Kromě mnoha terapií nabízí Arpo Domeček také možnost ubytování. K dispozici má 2 pokoje s celkovou kapacitou 8 lůžek. Ubytování se nachází ve vzdálenosti pouhých 5 minut chůze na hlavní nádraží. K dispozici je kuchyňský kout, jídelní stůl, židle, skříně, televize, připojení Wi-Fi a vlastní sociální zařízení. Ivana Víšová nabízí také možnost pronájmu společenských prostor pro pořádání přednášek, večírků a dalších akcí. Kapacita společenské místnosti je až 50 osob. V případě zájmu zajistí i catering.
Trápí vás potíže s lupénkou, akné, ekzémy či jiná kožní onemocnění? Nebo byste chtěli shodit nějaké to kilo a vyformovat svou postavu? Pak se obraťte se studio MŮJ ČLOVĚK, které se nachází v městské části Praha 2. Již od roku 1993 se studio zaměřuje komplexní péči o člověka s uplatněním přístupů celostní medicíny. Léčba lupénky a dalších kožních onemocnění Pražské studio MŮJ ČLOVĚK se zaměřuje na léčbu mnoha kožních onemocnění včetně lupénky. Využívá při tom zejména moderní excimerový laser 308 NM, který je předurčen na léčbu specifických kožních poruch. Je účinný při léčbě lupénky, ale také perorální a seboroické dermatitidy, akné, strií a dalších kožních problémů – vitiliga, alopecie, bradavic ad. Excimerový laser navíc zlepšuje syntézu pigmentu. Kromě léčby lupénky se studio MŮJ ČLOVĚK zaměřuje na bezbolestné a bezjizvové odstraňování kožních výrůstků s využitím přístroje Cryopen. Přípravek pro aktivaci kmenových buněk Studio MŮJ ČLOVĚK se dlouhodobě zaměřuje na různé přístupy z oblasti celostní medicíny. V nabídce studia naleznete například i inovativní přípravek Laminine, který dováží až z USA. Tento přípravek přináší unikátní kombinaci minerálů, aminokyselin, mořských bílkovin a dalších látek, které přispívají k aktivaci činnosti kmenových buněk. Přípravek vznikl díky novým poznatkům genetických inženýrů a je v souladu s principy celostní medicíny. Hubnutí a další služby Ačkoliv se zmiňované studio sídlící v městské části Praha 2 zaměřuje na léčbu lupénky a jiných kožních onemocnění, poskytuje také celou řadu dalších služeb. Patří mezi ně například hubnutí a formování postavy či odstraňování jizev, vrásek a kožních výrůstků. Studio MŮJ ČLOVĚK se věnuje také oblastem půstní magnetoterapie a různých přístupů alternativní medicíny.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...