Česká společnost SAUNASYSTEM patří mezi nejkvalitnější výrobce a dodavatele saun po celé České republice. Finské sauny, BIO sauny nebo infrasauny, které firma nabízí, jsou z kvalitních materiálů a vyrobené špičkovou německou technologií. Sauna je skvělou volbou nejen pro hotely, penziony a lázně, ale také pro domácí využití. Firma nabízí záruku 10 let na obklad sauny, pozáruční opravy a špičkové řemeslné zpracování.

Finská sauna v mnoha variantách podle vašeho přání

Společnost nabízí široký sortiment, ze kterého lze vybírat ty nejlepší sauny přesně podle vašeho přání a potřeb. Oblíbené finské sauny jsou vyráběny v mnoha variantách:

  • parní sauny
  • bylinné sauny
  • aroma sauny

Infrasauna na klíč nebo saunové kabiny zajistí větší pohodlí

Veškeré sauny, které firma nabízí, jsou dodány na klíč včetně bezplatného zaměření na místě montáže. Vybrat si můžete také infrasauny, saunové kabiny nebo sauny na míru se 100% využitím prostoru.

Nemusíte vlastnit wellness hotel, abyste si s partnerem nebo manželkou užili poklidný a romantický večer v sauně. Stačí, když si vyberete domácí saunu podle vašich preferencí.

Zkuste moderní kombinované a domácí sauny pro každý den

Dát si po náročném dni finskou saunu, večer si užít levandulovou páru a ráno si zpříjemnit den léčivými infrapaprsky? To vše můžete zažít s kombinovanou infrasaunou, která vám umožní využívat přesně to, na co máte zrovna v daný moment náladu. Všechny domácí sauny mají velmi snadné ovládání a nezaberou mnoho místa.