Kdo jsme

Naší velkou předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost, proto se náš vyškolený tým nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmě s veškerou pečlivostí. Snažíme se o práci s co nejmodernějšími a kvalitními výrobky. Spokojený klient je naším cílem.

V roce 2004 vznikla firma OSVČ Hladík

a to zapsáním na živnostenský úřad s předmětem podnikání:

  • výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  • montáž, opravy revize a zkoušky elektrických zařízení

Toto živnostenské oprávnění nám umožňuje provádět elektroinstalační práce (hrubé, sekací a kompletační), montáž hromosvodů (zajišťujeme veškeré revizní zprávy), montáž a dodávku materiálu centrálních vysavačů (Husky), montáž a dodávku materiálu EZS – Alarmy (Jablotron...)

 

     

 

V roce 2010 jsme rozšířili živnost o:

  • velkoobchod a maloobchod.

 

V roce 2013 jsme rozšířili živnost o:

  • vodoinstalatérství, topenářství.

Toto živnostenské oprávnění nám umožňuje provádět rozvody vody a topení, zajišťujeme i výkresovou dokumentaci vhodného umístění radiátorů, podlahového topného systému atd. Dále provádíme montáž a servis tepelných čerpadel (IDM, STIEBEL ELEKTRON, LG, IVT,  Sinclair – klimatizace...), revize, zajišťujeme dodávku a montáž automatických kotlů na tuhá paliva – SMART, ATMOS… Instalujeme topné systémy, podlahové vytápění, provádíme dodávku a montáž fotovoltaiky.

 

     

 

V roce 2014 jsme zakoupili pojízdnou zdvihací pracovní plošinu GENIE GS 2032 na naše pracovní účely, ale je také k dispozici pronájmu. Postupně jsme dokoupili další plošiny a nyní disponujeme třemi nůžkovými plošinami o délkách zdvihu 8, 10, 12 m a jednou autoplošinou o délce 14 m.

 

Jelikož práce neustále přibývalo a naše firma se rychle rozrůstala o nové zaměstnance, příležitosti a náklady vybudovali jsme

v roce 2018  společnost Elektro Topeni s.r.o.