Hledáte v Telči nebo přilehlém okolí spolehlivou firmu, které se postará o elektroinstalační práce a související činnosti? Pak se obraťte na firmu ELKOWE pod vedením Jiřího Kováře, která realizuje elektroinstalace v bytech, rodinných domech, ale také kancelářských a průmyslových objektech. Pracovníci se pravidelně účastní odborných školení, mají za sebou například školení dle ČSN 73 0895 – Systémy se zachování funkčnosti při požáru.

Elektrické rozvody v domech a bytech

Jednou z hlavních činností firmy ELKOWE je realizace elektrických rozvodů v rodinných domech a bytech. Po konzultaci se zákazníkem se postará o precizní zhotovení elektroinstalací dle dodané výkresové dokumentace, případně pomůže a poradí i se samotným návrhem a projektem. Při práci používá jen kvalitní elektroinstalační materiál, který je zárukou mnohaleté životnosti. Elektrické rozvody realizuje jak v případě novostaveb, tak rekonstrukcí.

Revize a montáže hromosvodů, instalace rozvaděčů

Firma ELKOWE se sídlem v Telči usiluje o co nejširší nabídku služeb v oblasti elektroinstalačních prací. Proto nabízí i instalace rozvaděčů, které jsou osazeny potřebnými přístroji připraveny k provozu. Mezi další služby patří servis, montáže a revize hromosvodů, které zajistí adekvátní ochranu před rizikem úderu blesku. Firma má zkušenosti také s opravami elektronických zařízení a jejich revizemi.

Průmyslové elektroinstalace

Elektroinstalační práce zajišťuje firma ELKOWE nejen majitelům rodinných domů a bytů, ale také komerčních a průmyslových objektů. Své mnohaleté zkušenosti úspěšně využívá i při montáži, servisu a revizích náročné průmyslové elektroinstalace. Má bohatou praxi se zapojením a zprovozněním elektronických přístrojů, systémů i velkých nebo malých zařízení. Ať už patříte mezi fyzické či právnické osoby, obraťte se na firmu ELKOWE, která zajistí vše potřebné – rychle, precizně a v nejvyšší možné kvalitě.