Proč investovat do fotovoltaiky?

Hlavními důvody, proč využívat fotovoltaické systémy, jsou nemalá úspora nákladů na energie a soběstačnost domácnosti. Tato technologie využívá energii slunečního záření, kterou přeměňuje na elektřinu a díky nevyčerpatelnému zdroji je považována za trvale udržitelnou. Počáteční výdaje na fotovoltaiku se snižují o čerpání dotace Nová zelená úsporám, čímž se zkracuje doba, po které se vynaložené prostředky vrátí v podobě nízkých nákladů na energie.

Rozhodnete-li se pro pořízení fotovoltaického systému, oslovte firmu, která může doložit reference spokojených zákazníků a má prokazatelnou historii v oboru. Dlouholeté zkušenosti s instalací fotovoltaiky jsou zpravidla zárukou, že vám tato firma dokáže nabídnout komplexní servis včetně vyřízení formalit a zajištění získání maximální možné dotace.

Specialista na obnovitelné zdroje energie

Společnost ERDenergie se obnovitelným zdrojům energie věnuje již od roku 2009 a má na kontě realizace mnoha fotovoltaických elektráren, solárních parků i rodinných domů. Provádí instalace fotovoltaiky na klíč a zajistí veškeré formality, projektovou dokumentaci, vyřízení dotace i revize systému.