Prohlídka domovní kanalizace odhalí zdroj problému

Někdy je těžké odhalit příčinu problému souvisejícího se špatnou funkčnosti kanalizačního systému. Společnost Fobos Kladno využívá různé diagnostické metody, díky kterým je schopna odhalit místo problému. Povolejte profesionální pracovníky ze zmiňované firmy z Kladna, kteří se postarají o prohlídku domovní kanalizace a provedou následné čištění v místě problému.

Kromě prohlídky kanalizace a následného čištění vám firma pomůže i v oblasti prevence. Před vám cenné rady a informace o správném používání domovní kanalizace, díky kterým předejdete problémům v budoucnu.

Profesionální čištění kanalizací

Pokud máte problémy s ucpanou kanalizací nebo chcete preventivně předcházet závažnějším problémům, obraťte se na společnost Fobos Kladno. Postará se o odborné čištění kanalizace a domovních kanalizačních přípojek. Používá profesionální přístroje a pomůcky, které si poradí i se silně znečištěnými a ucpanými odpady. Čištění kanalizace provádí do průměru potrubí 150 mm, takže si bez problémů poradí i s většími odpadními rozvody a přípojkami. Obraťte se na zmiňovanou firmu se sídlem v Kladně a domluvte se na konkrétním termínu a čase čištění.

Montáže a opravy kanalizace

I když se společnost Fobos Kladno specializuje na čištění kanalizací a domovních kanalizačních přípojek, je schopna zajistit i opravy kanalizace a montáže nových komponentů. Právě diagnostika a prohlídka kanalizace často odhalí závady, které se neobejdou bez odborného servisního zásahu a modernizace kanalizace.