Ordinace gynekologie ve městech Valašské Meziříčí a Hranice jsou moderně vybavené a disponují veškerou lékařskou technikou důležitou pro provedení základní i podrobné diagnostiky. Samozřejmostí je ultrazvukové vyšetření i preventivní kontroly. Lékařka MUDr. Jana Švarcová klade důraz na diskrétní, pečlivý a vstřícný přístup, díky kterému si získala přízeň mnoha pacientek. Ty se mohou na lékařku obrátit s jakýmkoliv dotazem či zdravotním problémem.

Poradna nejen pro těhotné ženy

Gynekologie ve Valašském Meziříčí a Hranicích provozuje mimo jiné i poradnu pro těhotné ženy. V rámci ní se mohou na lékařku obrátit se všemi dotazy, které se týkají těhotenství a dalších oblastí.

Lékařka podává těhotným ženám pomocnou ruku a připravuje je na porod. Během celého období těhotenství provádí veškeré testy a podrobná pečlivá vyšetření. Ordinace jsou vám k dispozici vždy od pondělí do pátku. Informace o ordinačních hodinách a případných dovolených naleznete na internetových stránkách gynekologické ordinace.

Pomoc při výběru antikoncepce a další služby

Gynekologie pomáhá ženám také při výběru ideálního typu antikoncepce. Objasní specifika a případná rizika jednotlivých typů a doporučí nejlepší řešení pro konkrétní pacientku. V případě zájmu se postará také o zavedení nitroděložního tělíska.

Návštěvu gynekologie by neměla podceňovat žádná žena. Díky pečlivému a vstřícnému přístupu navštěvuje MUDr. Janu Švarcovou řada pacientek z Valašského Meziříčí, Hranic a okolí. Doprovází své pacientky v různých etapách jejich života, od puberty, přes těhotenství, po období menopauzy. Nepodceňujte gynekologickou péči a také se objednejte!

MUDr. Jana Švarcová