Patříte mezi příznivce cestování po naší republice nebo dalších zemích v Evropě a hledáte cenný zdroj tipů a informací? Pak si nenechte ujít oblíbený cestovatelský portál INFOGLOBE.CZ, který provozuje společnost Heling, s.r.o. již od dubna 2007. Hlavním záměrem projektu je přinést informace o známých i neznámých místech ze všech koutů světa a poskytovat přehled o možnosti sportovních aktivit, ubytování a ostatních službách ve vybraných lokalitách.

Tipy na výlety u nás i v Evropě

Internetový portál INFOGLOBE.CZ přináší nepřeberné množství tipů na letní i zimní výlety po České republice i dalších zemích. Provozovatelé portálu jsou sami milovníci cestování a své nabyté zkušenosti předávají formou tipů, článků a cestopisů i svým návštěvníkům. Vznikl tak projekt, který funguje jako ucelená cestovatelská příručka pro příznivce cestování, rodinných dovolených, sportovních výletů a dalších volnočasových aktivit.

V rámci projektu narazíte na řadu tipů na výlety v pečlivě vybraných lokalitách, které stojí navštívení. Provozovatelé projektu nabízí čtenářům zajímavé články, sestavují rozsáhlé výletní katalogy a představují aktuální akce a inspirace na výlety. Nedílnou součástí projektu je průběžné informování o aktuálním stavu řek či hor. Na jednom místě tak získáte například podrobné informace o tom, kde se aktuálně lyžuje, jaké služby jednotlivá střediska nabízí, jaké jsou ceny a spoustu dalšího.

Rozsáhlý katalog ubytovacích zařízení

Společnost Heling, s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s mnoha ubytovacími zařízeními nejen v České republice. V rámci svého cestovatelského portálu přináší čtenářům zajímavé informace o možnostech ubytování v jednotlivých lokalitách a pravidelně přináší i zajímavé akce a slevy. Díky projektu INFOGLOBE.CZ najdete ideální hotel, penzion, kemp nebo jiné ubytovací zařízení, které poskytne skvělé zázemí pro vaši letní nebo zimní dovolenou. Součástí rozsáhlého katalogu ubytovacích zařízení jsou i podrobné informace o lokalitě, nechybí ani kontaktní údaje a tipy na výlety po okolí.

Projekt INFOGLOBE.CZ od společnost Heling, s.r.o. by si neměl nechat ujít žádný příznivce cestování nebo turistiky. Kromě tipů na výlety či ubytování najdete na jednom místě i rozsáhlé cestopisy a zkušenosti jednotlivých cestovatelů, aktuální doporučení či kalendář plánovaných událostí. Portál je doplněn o vodáckého či lyžařského průvodce, informace o horské službě, fotoškolu či sekci „adrenalin“ s rozsáhlými informacemi o mnoha adrenalinových sportech.