Hodinový manžel dokáže vyhovět téměř každému přání a potřebám svých klientů, kteří si sami nevědí v domácnosti s něčím rady. Potřebujete spravit komín, odizolovat zídku nebo opravit tekoucí vodu? Hodinový manžel zastane různé práce dle domluvy. Rovněž zajistí jakýkoliv odborný zásah, který souvisí se správou rodinného domu, bytu, zahrady ale i kanceláře.

Hodinový manžel Praha – stavební a zednické práce

Jako zkušený řemeslník dokáže hodinový manžel nejen jednoduché výpomoci typu vymalování pokoje nebo sestavení nábytku, ale i profesionální zednické a stavební práce. Firma Remys vám zajistí hodinového manžela, který dokáže pomoci se stavebními, zednickými, obkladačskými i řemeslnickými pracemi. Nabízí opravdu širokou škálu služeb – zhotovení omítek, pokládání zámkových dlažeb, rekonstrukce bytových jader i rekonstrukce celých staveb.

Rychlá pomoc v domácnosti

Pro hodinového manžela jsou nejdůležitější spokojení klienti. Proto jim nabízí vždy profesionální služby širokého rozsahu v každé domácnosti v Praze a blízkém okolí. Pomoc přijde v co nejkratším čase a za rozumné ceny. Spolehnout se můžete na profesionalitu, kvalitu a rychlost.

Spokojenost klientů je na prvním místě

Přesvědčte se i vy o kvalitě služeb hodinového manžela v referencích spokojených zákazníků.