Hledáte-li nedaleko centra Prahy útulný hotel, který vám poskytne kvalitní zázemí při cestování za odpočinkem, turistikou či prací, pak je hotel Bona Serva ideální volbou. Tříhvězdičkový hotel se nachází v dobré lokalitě, ze které je možné dostat se do centra města tramvají či autobusem během 10 minut. Poblíž hotelu se nachází dva krásné parky, ze kterých je krásný výhled na město. Oba parky jsou od hotelu vzdálené jen 5 minut chůze.

Ubytování pro rodiny i jednotlivce

Ať už do Prahy vyrážíte sami, s partnerem, nebo celou rodinou, hotel Bona Serva vám zajistí požadovaný komfort. K dispozici je celkem 7 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a jeden apartmán s obývacím pokojem, 2 ložnicemi a koupelnou s vanou a WC. Pro jednotlivce je pak ideální jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Cena ubytování zahrnuje i rozmanitou snídani podávanou formou švédského stolu.

Kavárna i konferenční místnost

V budově hotelu Bona Serva Praha se nachází také oblíbená kavárna Coffe 54, ve které si můžete vychutnat šálek kávy či jiný nápoj každý den od 7:00 do 21:00. Poblíž hotelu se nachází také spousta restaurací různých kuchařských stylů. Pochutnáte si na pokrmech české, italské, čínské i turecké kuchyně. Pokud vyrážíte do hotelu za prací, můžete si pronajmout i konferenční místnost a seminář či konferenci uspořádat přímo v prostorách hotelu.

Ubytujte se i se svými mazlíčky

Hotel Bona Serva vychází svým klientům vstříc a nabízí jim možnost ubytování i s domácími mazlíčky. Pokud jste na cestách i se psem nebo kočkou, vezměte je do hotelu s sebou.

Recepce hotelu je otevřena non-stop, k dispozici je i parkoviště pro návštěvníky, bezdrátové připojení k internetu či úschovna cenných věcí. Hotel je vybaven výtahem. Usměvavý personál je připraven poskytnout vám cenné rady při cestování po Praze a okolí.