Hledáte příjemné ubytování v Českém ráji, které vám zajistí skvělé zázemí během vaší dovolené? Pak navštivte hotel Pošta, ve kterém je k dispozici celkem 37 lůžek v moderně vybavených pokojích. Hotel Pošta leží přímo v historickém centru města Sobotka. Je skvělým místem pro pořádání firemních akcí, školení, konferencí, oslav i svateb. Nedílnou součástí hotelu je restaurace, kavárna i pizzerie. Vše potřebné najdete na jednom místě.

Vhodné místo pro pořádání svateb i firemních akcí

Vzhledem k reprezentativnímu vzhledu a vysoké úrovni poskytovaných služeb je hotel Pošta v Sobotce vyhledávaným místem pro pořádání svateb. Personál hotelu převezme veškeré starosti za vás a kompletně zorganizuje svatbu, na kterou nezapomenete. K dispozici vám bude restaurace s kavárnou, krásná terasa i prostory pro přípravu nevěsty. Kromě slavnostní hostiny se hostel postará o zajištění ubytování pro svatebčany.

Hotel pošta je oblíbeným místem také pro pořádání firemních akcí. Ať už chcete zorganizovat firemní událost, teambuilding, školení, nebo konferenci, využijte kvalitního zázemí nově zrekonstruovaného hotelu. Prostory si můžete pronajmout také pro rodinné oslavy nebo oslavy narozenin. Pokud je součástí vaší akce i stravování a ubytování v hotelu, veškeré prostory vám hotel poskytne s 50% slevou.

Stylová restaurace, pizzerie a kavárna

Hotel Pošta není pouhým ubytovacím zařízením. Vyznačuje se pestrou nabídkou nadstandardních služeb, ze kterých si vybere každý. Za zmínku stojí zejména stylová restaurace hotelu, která je má kapacitu 90 míst. Do restaurace můžete samozřejmě zavítat, i když nebudete v hotelu ubytovaní. Na výběr máte z mnoha pokrmů tradiční české i světové kuchyně. Nechybí ani pravidelně obměňovaná nabídka denního menu.

Své volné chvíle ve městě Sobotka můžete strávit také v místní pizzerii nebo kavárně, kde načerpáte dostatek energie pro poznávání zajímavých míst v okolí. Poblíž můžete navštívit třeba lovecký zámeček Humprecht, hrad Kost nebo zříceninu Trosky. Český ráj na vás čeká, personál hotelu vám rád poradí, kam vyrazit na výlet!