Chystáte se navštívit turisticky oblíbené město Králíky a hledáte útulně zařízené ubytovací zařízení v centru? Pak zavítejte do hotelu Zlatá Labuť, který je umístěn na Velkém náměstí v bezprostřední blízkosti mnoha historických památek a turistických cílů. Hotel Zlatá Labuť je zařízen v barokním stylu, je vybaven dekoracemi a historickým nábytkem, který dotváří jedinečnou atmosféru prostoru. Ať už do města Králíky vyrážíte na odpočinkovou dovolenou, za prací nebo turistikou, hotel vám zajistí skvělé zázemí.

Ubytování Králíky a okolí - hotel Králíky

Hotel Zlatá Labuť v centru města Králíky je vhodný pro ubytování jednotlivců, párů i rodin s dětmi. Celková ubytovací kapacita činí 35 lůžek. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i čtyřlůžkové pokoje. K dispozici je připojení k internetu, pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a TV. Parkování je možné před hotelem.

Restaurace s nabídkou českých pokrmů i specialit

Nedílnou součástí hotelu Zlatá Labuť je restaurace, které je otevřená široké veřejnosti. Zaměřuje se na přípravu pokrmů tradiční české kuchyně s důrazem na nabídku krajových specialit. Vyberete si z rozsáhlého jídelního lístku, který je doplněn o nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, pochutin či dezertů.

Ubytování v okolí turisticky vyhledávaných cílů

Ubytování v hotelu Zlatá Labuť je vhodné pro všechny, kteří do města Králíky vyráží za odpočinkem, poznáním i turistikou. Díky umístění přímo na náměstí se během chvilky dostanete do turistického informačního centra nebo Městského muzea Králíky. Původně hornické město proslulo řezbářským řemeslem a výrobou varhan. Historické centrum zaujme měšťanskými domy nebo barokním kostelem sv. Michaela archanděla. Za zmínku stojí také poutní místo Hora Matky Boží, dělostřelecká tvrz nebo Vojenské muzeum Králíky.