Catering na míru není jen o gastronomii

Kvalitní cateringové služby ušetří pořadatelům akce spoustu starostí nejen co se týká jídla a pití, ale také potřebného zázemí pro uchování pokrmů, chlazení, obsluhy po celou dobu konání akce nebo mobilního zastřešení v případě špatného počasí či ostrého slunce.

Zvažujete využití cateringových služeb? Společnost House Catering má bohaté zkušenosti se zajištěním cateringu jak na rodinných oslavách či svatbách, tak i firemních večírcích, konferencích nebo při natáčení filmu a reklam. Zajistí různé typy gastronomických zážitků, ať už jde o raut, stánek s občerstvením, mobilní bar, grilování nebo přípravu minutek přímo v místě konání.

Realizaci vždy předchází konzultace, která je nezbytná pro spokojenost pořadatele i hostů. Každá akce má totiž svá specifika a na základě zkušeností mohou profesionálové z oboru navrhnout optimální řešení pro zajištění hladkého průběhu bez komplikací.

Specialisté na filmový catering a velké akce

House Catering s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s filmovými produkcemi při natáčení celovečerních filmů i reklamních spotů, stejně tak poskytuje nadstandardní cateringové služby na hudebních festivalech a dalších kulturních či sportovních akcích. Pro tyto účely může společnost poskytnout vlastní vybavení a personál.

V referencích najdete také cateringové služby realizované na výstavách cestovního ruchu po celém světě, zajištění občerstvení v Českém domě na olympiádě, catering pro renomované české i zahraniční korporátní firmy a mnoho dalších.