Hutní materiály za výhodné ceny

Specializujeme se na výrobu tažených, kovaných a válcovaných hutních materiálů. Základem naší nabídky je betonářská ocel, traverzy a ocelové profily L, K, I, U, pořídíte u nás ale také kari sítě, trubky, pásy, plechy, hranoly, šestihrany a další výrobky za velmi příznivé ceny. Prioritou rodinné firmy je kromě profesionálního zpracování vaší zakázky také rychlé dodání. Vybrané zboží vám v lokalitě Benešov, Vlašim rádi dopravíme až na místo.

Kovovýroba i renovace kovových prvků

Pokud poptáváte vysoce kvalitní mříže do oken, kovové ploty a vstupní branky, vrata s ručním otevíráním, vjezdové brány s pojezdem, drátěný program nebo třeba schodiště na míru, zakázková kovovýroba firmy Drahota a syn je pro vás ta nejlepší volba. Veškeré produkty vám dodáme včetně dopravy a montáže. Dále poskytujeme také opravy a renovace vašich vrat, mříží, plotů a dalších kovových prvků.

Dělení materiálu a svařování kovů

Zakoupený hutní materiál vám rovněž zkrátíme na míru přesně podle vašich požadavků. Hutní materiály dělíme stříháním, vypalováním a řezáním paprskem, výpalky plechů a ploché oceli realizujeme laserem i plamenem. Dělení hutního materiálu a vypalování vám poskytneme v celém našem sortimentu ocelových profilů, trubek a plechů. Součástí našich služeb jsou profesionální svářecí práce v Benešově u Prahy metodami MIG/MAG a TIG podle norem ČSN EN 287-1 a ČSN EN 17 660-1.