Potřebujete pro svou činnost kvalitní techniku a průmyslové stroje, které dobře poslouží i v těch nejnáročnějších podmínkách? Pak se obraťte na společnost Hydraulikservis, která zaměřuje na prodej, pronájem i servis strojů pro stavební, těžební a dřevozpracující průmysl. V nabídce naleznete průmyslové stroje mnoha renomovaných značek. Součástí rozsáhlého sortimentu jsou také lopaty, drapáky, kleště, vidle či kontejnery.

Prodej a pronájem průmyslových strojů

Zmiňovaná firma Hydraulikservis se sídlem v Bohuňovicích poskytuje služby v oblasti prodeje a pronájmu strojů značek Volvo, Caterpillar, Komatsu či Liebherr. Zákazníkům nabízí i možnost zakoupení použitých či repasovaných strojů, zejména minirypadel. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a servis stavebních strojů, a to včetně dodávky náhradních dílů.

Firma provádí také generální opravy lopat, drapáků, kleští, vidlí či kontejnerů. Zaměřuje se i na výměny pístních tyčí, opravy hydraulických válců, plnění klimatizací nebo zajištění zámečnických prací. V případě větších a časově náročnějších oprav zajistí zapůjčení náhradních strojů a techniky.

Čištění olejových náplní, práce vyvrtávačkou a další služby

Společnost Hydraulikservis poskytuje svým zákazníkům z řad stavebních, těžebních nebo dřevozpracujících firem řadu souvisejících služeb. Po dohodě zajistí například práce mobilní horizontální vyvrtávačkou, se kterou provádí repase vytlučených děr čepů. Zajišťuje také čištění olejových náplní, a to pomocí vysokokapacitní filtrační jednotky s průtokem 100 litrů za minutu.

Hydraulikservis se zaměřuje i na výrobu. Nabízí široký rozsah světlostí vysokotlakých hydraulických hadic se zalisovanými koncovkami. Vyrábí i hydraulické nízkotlaké hadice, které jsou určené například pro vzduchové brzdy, sání, čištění kanalizací a jiné aplikace. V případě zájmu dodá hadice s hydraulickými koncovkami FLUID CONNECTORS, a to s metrickými, trubkovými, nebo whitwortovými závity.