Společnost i-teamcz je součástí celosvětové skupiny i-teamglobal, která patří mezi špičku v oblasti vývoje, výroby a distribuce úklidové a čisticí techniky. Sídlo firmy se nachází na Praze 9, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet všechny nabízené produkty. Společnost se zaměřuje také na opravy, servis a poradenství. Tým profesionálních pracovníků je připraven pomoct vám s jakýmkoliv problémem a odpovědět na dotazy.

Moderní mopy, vysavače a další úklidová technika

Portfolio výrobků od firmy i-teamcz zahrnuje mnoho typů úklidové a čisticí techniky. Příkladem revolučního inovativního zařízení je i-mop, který kombinuje flexibilitu mopu s výkonem a rychlostí klasických podlahových mycích strojů. Zařízení i-mop umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch dílky volnému pohybu a snadnému použití.

Příkladem dalších oblíbených výrobků je flotila vysavačů i-vac. Tato ikonická řada je součástí historie čištění už od konce 90. let. Do světa vysávání tehdy zavedla nové prvky, které zlepšily celý proces úklidu. Vysavače i-vac vynikají například odnímatelných napájecím kabelem, osvětleným vypínačem nebo patentovaným zvukem „Whizzo“, který se ozve, když je sáček plný.

Nesmíme opomenou ani další inovativní výrobky společnosti i-teamcz. Patří mezi ně například univerzální čisticí přístroj i-scrub, který využijete při odstraňování prachu, oleje, tuku nebo skvrn na podlaze. Zařízení z řady i-scrub používá mnoho podniků po celém světě například k čištění úložných jednotek, kancelářských parkovišť, umýváren nebo chodníků. Za zmínku stojí i úklidový vozík i-cart, odstraňovač žvýkaček i-gum nebo osvětlení s bateriovým zdrojem i-light.

Tým profesionálů vám podá pomocnou ruku

Společnost i-teamcz má k dispozici profesionální tým pracovníků, který je zkušený a vyškolený ve všech produktových řadách. Narazili jste na technický problém, nebo si nejste jisti, jak nejlépe ovládat stroj? Stačí se obrátit na pracovníky, kteří vám rádi pomohou. Postarají se o vše, od řešení jednoduchých problémů až po pokročilé technické obtíže.