Ať už patříte mezi zemědělské firmy, nebo se v oboru zemědělství pohybujete jako soukromý podnikatelé, navštivte internetových obchod technikaprofarmu.cz. Pyšní se nejširší nabídkou hydraulických rozvaděčů a dalších dílů pro zemědělské stroje a mechanizaci. Sortiment je průběžně doplňován o nové výrobky s ohledem na přání a požadavky zákazníků. Nedílnou součástí e-shopu je i agrobazar, v rámci kterého si zakoupíte různé náhradní díly za přijatelné ceny a ve vysoké kvalitě.

Nejširší nabídka hydraulických rozvaděčů a jiných dílů

Internetový obchod pod vedením Ing. Čestmíra Dittricha se specializuje na prodej hydrauliky pro zemědělské stroje a mechanizaci. Obchod zaujme zejména pestrou nabídkou hydraulických rozvaděčů mnoha typů. K dispozici jsou například ručně ovládané hydraulické rozvaděče, stejně tak i rozvaděče ovládané elektricky. V nabídce naleznete mimo jiné i hydraulické výhybky, joysticky, lanovody, sady rozvaděčů pro čelní nakladače nebo pneumatické rozvaděče. Nechybí ani pestrý výběr příslušenství.

Vedle rozvaděčů si z pohodlí svého domova vyberete i z nabídky mnoha dalších hydraulických dílů. Zmiňme například manometry, pojistné ventily, děliče průtoku, filtry, čerpadla, kulové ventily nebo zámky. Navštivte e-shop technikaprofarmu.cz a o rozsahu nabízeného zboží se sami přesvědčte.

Náhradní díly – nové i bazarové

Zmiňovaný internetový obchod dodává různé typy náhradních dílů pro strojní mechanizaci a zemědělskou techniku. Potřebujete v krátkém termínu dodat nové hroty na balíky, přepravní vidle, kloubové hřídele či pracovní světla nebo osvětlení vozidel? Pokud stihnete vytvořit objednávku požadovaného sortimentu do 16. hodiny, zboží dorazí už do druhého pracovního dne. Při objednávce nad 2000 Kč budete mít navíc dopravu zcela zdarma. Po telefonické dohodě si můžete zboží vyzvednout i osobně.

Nezapomeňte nahlédnout ani do kategorie bazarových dílů, která zahrnuje nespočet dílů a příslušenství za výhodné ceny. Veškeré bazarové zboží je pečlivě zkontrolováno a otestováno. Chcete-li na nákupu náhradních dílů ušetřit, nenechte si ujít ani speciální výprodejové akce, ve kterých je zboží dostupné za zlomek původní ceny.