Hledáte v Novém Jičíně spolehlivou projekční kancelář, která se postará o zpracování projektu pozemních staveb nebo inženýrských sítí? Pak se obraťte na společnost UniProjekt pod vedením Ing. Dušana Glogara, která se v oboru pohybuje řadu let. Za dobu svého působení vypracovala nespočet projektů domů, komerčních objektů i náročných architektonických studií. Věnuje se také oblasti požární bezpečnosti staveb a inženýrské činnosti.

Projektování pozemních a inženýrských staveb

Pečlivě zpracovaná projektová dokumentace a architektonická studie je základem pro úspěšnou realizaci jakékoliv stavby. Firma UniProjekt se dlouhodobě zabývá návrhem všech typů pozemních staveb s různým konstrukčním řešením. Na základě požadavků klienta vypracuje projekty běžných novostaveb i rekonstrukcí rodinných domů, ale také výrobních hal, skladů, penzionů a podobně.

Projekční kancelář Ing. Dušana Glogara nabízí rozsáhlé portfolio služeb v oblasti projektování a inženýringu. Zajistí vypracování architektonické studie, provedení pasportu staveb, stejně tak i podrobnou technickou dokumentaci k odstranění staveb. Klientům zajišťuje i projekty pro ohlášení stavby nebo stavebního povolení či zhotovení položkových rozpočtů. Firma klade důraz na pečlivé zpracování projektu od A do Z, a to včetně veškerých náležitostí – vyjádření institucí, zajištění souhlasů a stanovisek nebo rozhodnutí orgánů státní správy.

Požární bezpečnost staveb a inženýring

Kromě samotného projektování se společnost UniProjekt zaměřuje i na další činnosti. Patří mezi ně zejména projektování inženýrských staveb nebo požární posouzení stavby. Firma se věnuje také oblasti techniky prostředí staveb. Jedná se o specializaci v oblasti problematiky technického zařízení budov (vytápění, klimatizace). Tato činnost souvisí i dodávkou průkazu energetické náročnosti budov, jehož výsledky jsou podkladem a zpětně i revizí pro připravované projekty.